reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba niezaleznie ale zapytaj bo pewna nie jestem. Nie ma tam daleko wiec mozecie sie przejechac na wizyte. Personel w miare mowi po polsku a pani embriolog (swietna babka) to polka wiec my z nia duzo rozmawialismy (tylko z gory uprzedzam ze klinika w odroznieniu od pieknych i wyremontowanych klinik w pl wyglada troche innaczej) ale jak widac w tych pieknych dziecka nikt mi nie zrobil...
Gdybyscie sie zdecydowali na dawce to tez mozecie u nich (my mielismy) wiec wszystko maja i wszystko robia. Ja jeszcze mialam embrioglue i nacinanie otoczki bo tak nam lekarz od razu doradzil.

Gdybys jeszcze miala jakies pytania to pisz na priv
Mi sie wydaje ze oni wspolpracuja ze soba. Ja lecze sie w katowicach ale na ich stronie pisze tez o Ostrawie
 
reklama
Mi sie wydaje ze oni wspolpracuja ze soba. Ja lecze sie w katowicach ale na ich stronie pisze tez o Ostrawie
No ja od rodzicow z domu (jak przylatujemy to u nich spimy) mam mniej wiecej tyle samo do katowic co do ostravy a ze uwazam ze ciezko z dobrymi klinikami w poludniowej pl i doswiadczenia zle to ja od razu chcialam czechy
 
Czesc kobietki. Ja dzis jesten w Lodzi na szczepieniu. Troche sie zmartwiliamy bo maz w Krakowie mial pobieranej krwi duzo gdyz po kazdym pobraniu mial badania i jak pobrali mi 150 ml to mial tylko 58 tys czy milionow limfocytow a musi byc min 100. Tu pobierają tylko 100 ml i nie robią badan wiec nie wiem ile bedzie tych limfocutow. Ale jakos jestem dobrze nastawiona..podjelam.tez decyzje ze nie bede sluchac swojego immunologa ii wezme encorton mimo szczepien

Nic się nie martw na pewno wszystko dobrze się uda i wynik po szczepieniach będzie bardzo ładny :-) To już jesteście po pierwszym pobraniu no to teraz wycieczka po Łodzi i czekanie do 14:00. My zwiedzaliśmy Manufakturę i te budynki z ciuchami jak się do Łodzi wjeżdża...te Outlety. Polecam można wiele fajnych rzeczy kupić w dobrych cenach.
 
Mi sie wydaje ze oni wspolpracuja ze soba. Ja lecze sie w katowicach ale na ich stronie pisze tez o Ostrawie

Mi też się tak wydaję, bo gdyby kompletnie nic nie łączyło te kliniki w Polsce z tą w Czechach to pewnie inna nazwa by była i na stronie Gyncentrum nie polecali by kliniki w Czechach tym bardziej że w Klinice w Katowicach z tego co kojarze jest jeden lekarz pochodzenia Czeskiego.
 
o kurde, kotow nawet zabraniaja dotykac?? moje 2 Maleństwa to mi na głowie śpią, to jak je mam nie dotykac..

Ja tez mam dwa siersciuchy wiec nie wyobrazam sobie ich nie dotykac. Kuweta nigdy sie nie zajmuje bo wszystkie brudnie i smierdzace rzeczy to m robi[emoji16] taki kochany od zawsze[emoji4]
 
Mi też się tak wydaję, bo gdyby kompletnie nic nie łączyło te kliniki w Polsce z tą w Czechach to pewnie inna nazwa by była i na stronie Gyncentrum nie polecali by kliniki w Czechach tym bardziej że w Klinice w Katowicach z tego co kojarze jest jeden lekarz pochodzenia Czeskiego.
Napisz im maila inzapytaj co chcesz. na stronie maja maila do polskiej konsultantki. Ja tak wlasnie zaczynalam tam
 
reklama
Ja tez mam dwa siersciuchy wiec nie wyobrazam sobie ich nie dotykac. Kuweta nigdy sie nie zajmuje bo wszystkie brudnie i smierdzace rzeczy to m robi[emoji16] taki kochany od zawsze[emoji4]
Niestety u nas to ja sie kuwetami zajmuje :) w ciazy pewnie bede po prostu w rekawiczkach je czyscic.
Moj gin jak chwile bylam w ciazy nic nie kazal w stosunku do kotow zmieniac.. on tiwerdzi ze toxo mozna sie zarazic z tylu miejsc, chocby miesa przygotowujac obiad, ze koty to nie ma co świrowac. no to jak moj M to uslyszal, to wiadomo, ze nie przejmie kuwet bo mu taka opinia na reke :)
 
Do góry