reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wezmę paracetamol zanim pójdę spac trochę lepiej i psychicznie też jakoś mi lepiej ;) zaczynam walkę od nowa Ale z podwójną siłą nie mam czasu na płacz i martwienie ;) poprawiam koronę i jedziemy dalej zobaczymy jak jutro ta krew i co lekarz jutro powie jak do niego zadzwonię; ) ja bym chciała od razu zacząć od nowa na co czekać niech dowali leków tyle aby było dużo jajek żeby było z czego wybierać i aby można było zamrozc mam jeszcze nadzieje ze moze tamte ruszyły jutro będę dzwonić co nimi a może cud się stał o czekają dwa kropeczki ;)
Ciesze sie ze sie pozbieralas. Ale nie trac wiary w kropki-poczytaj historie @MoKa ona miala przeboje z zarodkami. Kochana ja bym ci proponowala zrobic przerwe, pobrac witaminy bo nie sztuka jest wychodowac dużo oocytiw tylko wyhodować dobre oocyty
 
Jak tylko wrócę i dorwę kompa piszę Wam co i jak. Szkoda że daleko mi do Krakowa bobym Was wsparła w pracy - jak byscie miały etat :) :) a co na przbranżowienie zawsze jest czas! Daj też znaka jak zadzwonia do Ciebie!!! Ruszyłam dupę z wyrka i półtorej godzinny spacerek zrobiliśmy z M. :)
Szczerze to bym cie nie przyjela do nas do pracy ale tylko flatego ze przerabane, ciezko itp :p a ja sie trzymam bo szefowa ma o tyle dobrze ze czasem moze byc "zawalona" papierkowa robota i moze sie zgrzebac na godzinke w biurze i odpoczac :) ja z kolei wieczorkiem dam znac jak juz bede w donu, na spokojnie:)
Brawo za spacerek:) tlen potrzebny:p
 
Oby wszystko bylo po waszej mysli! Zolniezyki do boju!:) a ty jestes na naturalnym cyklu?
Dopiero za tydzień dowiem się na jakim będę cyklu . ok 6.09 powinnam dostać @ .ale myślę, że już teraz mi powie co i jak .
Powiem Ci, że już mi bardzo żal togo mojego M . ostatnio mieliśmy z biopsji tylko 30 plemników . Mam nadzieję, że tym razem będzie więcej .
A w ogóle któraś z Was miała mrożone oocyty a dopiero później zapładniane ? Nie wiem czemu, ale moja dr. prowadząca mimo że mam zamrożone ich 9 szt. to pytała się czy nie chce kolejnej stymulacji ? Dość mocno mnie to zastanowiło czyżby mrożone gorzej się zapładniały ?
 
Szczerze to bym cie nie przyjela do nas do pracy ale tylko flatego ze przerabane, ciezko itp :p a ja sie trzymam bo szefowa ma o tyle dobrze ze czasem moze byc "zawalona" papierkowa robota i moze sie zgrzebac na godzinke w biurze i odpoczac :) ja z kolei wieczorkiem dam znac jak juz bede w donu, na spokojnie:)
Brawo za spacerek:) tlen potrzebny:p
Jutro masz wizytę i też się nie dopisałaś do kalendarza ..? Nooo koleżanko - takie rzeczy to u mnie nie przejdą :-D:-D:-D
 
Dziewczyny czas isc spać zobaczymy co da jutrzejszy dzień mam nadzieję ze kropeczki tam na mnie czekają bardzo bym tego chciała aby tam były to będzie pewnie ciężki dzień dobranoc
 
Szczerze to bym cie nie przyjela do nas do pracy ale tylko flatego ze przerabane, ciezko itp :p a ja sie trzymam bo szefowa ma o tyle dobrze ze czasem moze byc "zawalona" papierkowa robota i moze sie zgrzebac na godzinke w biurze i odpoczac :) ja z kolei wieczorkiem dam znac jak juz bede w donu, na spokojnie:)
Brawo za spacerek:) tlen potrzebny:p
Będę czekać z niecierpliwością na info :)
 
reklama
Jutro masz wizytę i też się nie dopisałaś do kalendarza ..? Nooo koleżanko - takie rzeczy to u mnie nie przejdą :-D:-D:-D
Oj kochana ja sie pierwsza lece wpisywac do kalendarza ale jutro nie mam wizyty tylko maja do mniw dzwonic odnosnie wynikow bo kiedys doktorek zdazyl uciec. Jak bede miec termin to sie wpisze napewno:)
 
Do góry