reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja biorę utrogestan. Tak samo się wchlania jak lutinus i nie podrażnia a kosztuje ok 30 zl za 30 szt. Niestety w Pl jest niedostępny, ale w Czechach realizują polskie recepty. Ja mam blisko, ale jeżeli mieszkasz daleko to gdzieś czytałam, że niektóre apteki wysyłają po otrzymaniu recepty i przelewu.
W sumie nie mam daleko do Czech. dziekuję. Zapytam gin o to
 
reklama
Dziś dostałam @ kamień z serca ;) za tydzień w niedzielę jadę zobaczyć co tam się dzieje to będzie 11dc ;))) i tu pytanie... dojeżdżam do kliniki ponad 300 km .. co ile są wizyty przed punkcją( oczywiście jak wszystko będzie super ) ? Zwolnienia ni chce brac tydzien przed urlopem bo nawet nie wiem jak to rozegrac..
ja przy każdym podejściiu zaczynałam stymulację od 2 dc i potem pierwsza kontrola po 5 dniach stymulacji a potem już co dwa dni az do punkcji plus krew rano wiec czasami dwa razydziennie bywałam w klinice - bo rano krew a po poludniu monitoring i tak kąbinowałam w pracy i się niepotrzebnie stresowałam. To takbyło pierwszy raz a na kolejne podejscie juzwziełamL4 na całą prodecurę zeby się tak nie stresowac i nie biegac :)
 
Dziś dostałam @ kamień z serca ;) za tydzień w niedzielę jadę zobaczyć co tam się dzieje to będzie 11dc ;))) i tu pytanie... dojeżdżam do kliniki ponad 300 km .. co ile są wizyty przed punkcją( oczywiście jak wszystko będzie super ) ? Zwolnienia ni chce brac tydzien przed urlopem bo nawet nie wiem jak to rozegrac..
Ja miałam 2-3 wizyty co 2 lub max co 3 dni
 
Misis z tego co ja tu obserwuje to dziewczyny po zwyklej luteinie czesto maja jakies podraznienia, plamienia itp... jak dla mnie to kilkadziesiat zl przy tych kilku tys to juz niewielka roznica... jesli bylas wi macierzynstwie to pewnie apteke dr max w kauflandzie na bratyslawskiej znasz... tak jest lutinus po 110zl za op - popros o recepte i przy okazji jak bedziesz kiedys to mozesz podjechac i wykupic... taniej chyba nie znajdziesz...
Aptekę znam bo się tam zaopatrywałam ale Kraków mi nie po drodze.
 
A ty juz zaczelas stymulacje? Ja mialam w ogole pierwsza wizyte w 9dc ale to byl przypadek - taki mi wypadl termin pierwszej wizyty. Potem antyki przez miesiac i wizyta w 21dc - gonapeptyl i znowu wizyta w 4dc. Od wtedy stymulacja wlasciwa i wiz w 9dc czyli po 5 dniach zastrzykow. Odtad mialam wizyty tak jak pisalam czyli 9, 12,14,16 dc i w 17dc punkcja. A ty przypomnij prosze jakim protokolem idziesz?
Jak to mój mąż stwierdził idziemy sprintem hihihi ;) w poprzedniej miesiączce w 21 dc zaczęłam brać gonal A teraz id tej miesiączki od 5dc gonapeptyl ( nie wiem czy nie pozamienialam nazw zastrzykow ale wszystkie wiemy o co chodzi :) ) wizyta w 11dc wypada w następną niedzielę i wtedy dowiem się co dalej... A co myślisz że coś biorę nie tak ?
 
reklama
Do góry