reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czyli narkotyki zaczynaja działać :D jest dobrze!!!
Ja mam morfine w plastrach. Zwinelam pjcu z hospicjum, bo faszeruja go tym bezpodstawnie, bez wskazan medycznych, chyba tylko dlatego zeby byl "prostszy w obludze"... bede rozmawiac o tym z lekarzem, bo moze miec mocno kolo piora jesli nie przestanie, ale... poki co moge sie podzirlic morfina (zartuje, zeby nikt mnie nie scignal :d )

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ponowie swoją prośbę ;) Ja wiem ze cześć dziewczyn ma poważniejsze wypowiedzi i prośby ale jeśli w wolnej chwili dacie radę się wypowiedzieć to mi kamień z serca spadnie ;) Na prawdę Wam ufam i liczę się z Waszym zdaniem. Pozdrawiam!
Masz super przyrost! Przy takich wartosciach beta zwalnia przyrosty i to jest normalne. U ciebie wyglada to bardzo dobrze :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba nie. Nawet ja probowalam namówić dziewczyny jakis czas temu ale bez odzewu. Na czas Jej nieobecności mógłby ktoś poprowadzic może jesteś chętna?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Tak, tak, pomawiam i ja moje zapytanie.

Wiem, ze to odpowiedzialna robota, ale serio nie mam czasu codziennie... zamiast cieszyc sie ciaza nie mam czasu o niej myslec... nawet nie zapisalam sie do szkoly rodzenia jeszcze...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam szczerze,że po inf gdzieś tak w maj, czerwiec naprawdę było ciężko, chyba początki depresji, bardzo dużo płakałam, chodziłam ciągle smutna, ale ogarnełam się, zaczęłam sobie wmawiać, że trudno tak musi być, zaczęłam szukać zalet takiego życia, męża siostra urodziła córeczkę, a ja nie zazdrościłam, tylko strasznie pokochałam ta dzidzie. No i po przytulaniu naprawdę prawie w ogóle nie myślałam o tym, pewnie dlatego,że nie wierzyłam że coś może się udać. Nawet jak spozniala się@ to czekałam na nią, bo przecież to nie możliwe. A tu jednak rzeczy nie możliwe stają się realne. Wiem, że jeszcze nic nie wiadomo trzeba wszystko potwierdzić, ale trzeba zawsze wierzyć, bo cuda się zdarzają.
Jak to moja babcie mowi "zapatrzylas sie" ;) super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tak kochana coś tam kojarzę ;) Ty tez z U.K prawda ? Jak tam u ciebie sytuacja ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie cud Na swiecie ;)) 14/8 Nicole zaczela 5 msc i jestem w posxukiwaniu kliniki na 2 ivf ;))pierwsze bylo w catenbury (Kent)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry