reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a co z M@gda??? Zamilkła nagle..
Hej. Pisze zeby was uspokoic, ze u mnie i dzidzi wszystko ok. Żywia waży prawie 700g :)

Niestety nie mam na nic czasu... tata w hospicjum, remont ruszyl pelna para, zalatwianie kredytu i kilka innych spraw. Lekarz kazal zwolnic, bo szyjka sie skraca, ale ja nie mam czasu...

W kazdym badz razie... potrzbuje zastepstwa na kalendarz bo nie wyrabiam... prosze... ktos cos?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co wiem to się miała miej udzielać, bo ma chorego ojca

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Jezdze do.hospicjum. rehabilitujemy ojca na zmiane. Koordynuje remont w domu, zalatwiam kredyt, nie wiem juz jak sie nazywam...
Ale jest szansa ze chociaz ten watek dzis doczytam. Mam nadzieje ze.niedlugo znajde wiecej czasu ma forum. Przyktro mi, ze was.tak nagle opuscilam, ale tata nas bardzo potrzebuje.

Niezmiennie trzymam za was kciuki dziewczyny...

Witam nowe dziewczyny, gratuluje tym kyorym sie udalo, przykro mi jesli wiesci nie byly najlepsze i zycze powodzenia starajacym sie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś po wizycie [emoji4]mały rośnie waży 1100g i ułożył się główką w dół, bo ostatnio był ciągle położony miednicowo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie Żywia tez wczoraj byla polozona miednicowo. To zle?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś po wizycie [emoji4]mały rośnie waży 1100g i ułożył się główką w dół, bo ostatnio był ciągle położony miednicowo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie Żywia tez wczoraj byla polozona miednicowo. To zle?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś po wizycie [emoji4]mały rośnie waży 1100g i ułożył się główką w dół, bo ostatnio był ciągle położony miednicowo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie Żywia tez wczoraj byla polozona miednicowo. To zle?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam. Wiem że narzekanie pomimo że beta rośnie jest nie na miejscu. Sama pamietam, że wcześniej też mnie irytowało jak inne dziewczyny tak robiły. Teraz rozumiem dlaczego. Większość dziewczyn ma taki wynik ok 10 dpt, a u mnie jest juz 18. To naprawdę mega dołuje.
Wizyta dopiero we wtorek...

Gdzieś wyczytałam, że stres związany z in vitro jest porównywalny do stresu onkologicznego...coś w tym chyba jest.
I do traumy wojennej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry