reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam chyba z 30 testów czekających na po transferze. ;) klinika każe robić test 16dpt 5dniowej blastki ... także pewnie już od 10dnia będę testować [emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
w Was w UK ciężko z betą z tego co dziewczyny piszą ale jakbyś znalazła gdzies polskie labo to lepiej pojechać na betkę niż się stresować :)
 
reklama
Mało komfortowe to mało powiedziane. Ja to się tak złe czułam jak miałam się rozebrać do badania w trakcie miesiączki. Niby lekarz Ok, ale facet ( mój lekarz), niebu mu to nie przeszkadza, ale mimo tego cały czas w głowie czy nic się nie wydarzy :unsure:

No ja tez jestem przerażona ... przyzwyczajona do tamponów będę musiała na ten raz założyć podpaske ... dobrze ze moje okresy nie są zbyt obfite. Chociaż po norethisterone nie wiem jak to będzie [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, będę brała Primolut od 15 do 24 dc i w kolejnym cyklu ponoć ma być czyściutko. Ale te usg w czasie trwania okresu, kiedy to leci że mnie jak z kranu to krępujące doświadczenie.
dla nas może i krępujące ale dla lekarzy co codzienność, także wyluzuj. Za te hajsy mamy ten "komfort" że nawet z @ możemy nogi rozkładać :p Ale ja np teraz zrobiłam tak, że 2 dni przed skończeniem tabletek poszłam na wizytę, żeby sprawdzić czy już wszystko ok (taka nadgorliwość z mojej strony). Po torbieli nie było większego śladu ale lekarz przedłużył mi jeszcze leki o prawie tydzień (mniejsze dawki już). Przy okazji rozpisał leki które biorę od 2dc i nie musiałam iść na początku cyklu tylko 10dc mam wizytę :) Zawsze to jakiś sposób, żeby nie musieć pokazywać krwawej grażki :D
 
Zobaczysz że stres betowania to dopiero początek prawdziwych stresów. Najpierw czy Pęcherzyk jest w macicy, później czy jest zarodek i serduszko, później pierwsze prenatalne, później polowkowe itd aż do końca naszego życia....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Dokladnie tak jak mowisz, ciągle zmartwienia i stresy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie może jak długo ważne są posiewy? Robiłam tydzień temu, ale w tym cyklu nie podejdę do crio, czy jeśli transfer będę miała w kolejnym cyklu, to będą one jeszcze ważne?
ja wszystkie wymazy i posiewy robiłam samym początkiem maja i teraz nic nie mówili, żeby powtarzać.. chyba, że w pt coś wymyślą...
 
reklama
Do góry