reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

może być, że to przyspieszy ale natura rządzi się swoimi prawami. U mnie teraz po tym orgametrilu właśnie przyszła po 2 dniach czyli cykl miałam 27dni, a te ostatnie były ponad 30dniowe, więc jest duża szansa, że i u ciebie przyjdzie wcześniej. Jednak, żeby potwierdzic regułę, potrzebny jest wyjątek, więc jeśli @ nie przyjdzie "na zawołanie" to się nie stresuj :)

Właśnie wolałabym żeby przyszła bo dlatego tabeletki zaczęłam brać w 11 a nie 14 dc (owu przez ost dwa cykle była w 16/17dc) żeby szybciej okres przyszedł i żeby @ nir wypadła w bank holiday Monday w U.K bo będę cykl w plecy ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :-) :) Dziewczynki w piątek mam wizytę i pierwsze usg. I w związku z tym miałam zrobić przed wizytą betę. A że jutro nie mogę to zrobiłam dzis:) I tu moja prosba- powiedzcie mi czy przyrost jest prawidłowy. Wiem że są różne kalkulatory itp. Ale chce żebyście to Wy się wypowiedzialy ;) Dla przypomnienia- w 10 dpt- 110, w 12 dpt-271, w 15 dpt- 1046 a dziś 23 dpt- 19059. Ja aż się boję wierzyć w swoje szczęście. A może ten przyrost nie jest taki rewelacyjny. ? Miałam podany jeden zarodek 3 dniowy :) Pozdrawiam!
Ponowie swoją prośbę ;) Ja wiem ze cześć dziewczyn ma poważniejsze wypowiedzi i prośby ale jeśli w wolnej chwili dacie radę się wypowiedzieć to mi kamień z serca spadnie ;) Na prawdę Wam ufam i liczę się z Waszym zdaniem. Pozdrawiam!
 
Quinn Ja cie pamietam Ale zapomnialam ze az tyle musialas czekac na ivf [emoji33]
Duzo masz lekow Ale co klinika to insczej lecza grunt by rmbriolog byl ok i lekarz;)) Ja mialam tylko zastrzyki menopur cetrodite i ovetrille koniec Po czym czopki progesteronu nie pilam tez wina nie jadlam nabialu bo nie wiedzialam [emoji847]
Niewiem czy mnie pamietasz [emoji12]powodzenia[emoji123][emoji110]️


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Właśnie wolałabym żeby przyszła bo dlatego tabeletki zaczęłam brać w 11 a nie 14 dc (owu przez ost dwa cykle była w 16/17dc) żeby szybciej okres przyszedł i żeby @ nir wypadła w bank holiday Monday w U.K bo będę cykl w plecy ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana a ty miałaś "pozwolenie" od lekarza na te tabletki? bo jeśli rośnie pęcherzyk (a w 11dc może być już dość duży) to progesteronem możesz "przełamać" cykl i pęcherzyk nie dość że nie pęknie to może sie z niego zrobić torbiel... nie chcę cię straszyć... ale przy IUI moje poprzednia gin tak mi tłumaczyła...
 
Ponowie swoją prośbę ;) Ja wiem ze cześć dziewczyn ma poważniejsze wypowiedzi i prośby ale jeśli w wolnej chwili dacie radę się wypowiedzieć to mi kamień z serca spadnie ;) Na prawdę Wam ufam i liczę się z Waszym zdaniem. Pozdrawiam!
Kochaniutka nic się nie stresuj, betka jest piękna, obstawiam, że w pt zobaczysz już serduszko bo betka piękna, wysoka... :)
 
kochana a ty miałaś "pozwolenie" od lekarza na te tabletki? bo jeśli rośnie pęcherzyk (a w 11dc może być już dość duży) to progesteronem możesz "przełamać" cykl i pęcherzyk nie dość że nie pęknie to może sie z niego zrobić torbiel... nie chcę cię straszyć... ale przy IUI moje poprzednia gin tak mi tłumaczyła...

To od nich dostałam te tabletki. W U.K nic nie załatwisz tak jak w pl. Wiec chyba wiedzieli co robią ? Do tego mam spray który wprowadza organizm w stan menopauzy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Quinn Ja cie pamietam Ale zapomnialam ze az tyle musialas czekac na ivf [emoji33]
Duzo masz lekow Ale co klinika to insczej lecza grunt by rmbriolog byl ok i lekarz;)) Ja mialam tylko zastrzyki menopur cetrodite i ovetrille koniec Po czym czopki progesteronu nie pilam tez wina nie jadlam nabialu bo nie wiedzialam [emoji847]
Niewiem czy mnie pamietasz [emoji12]powodzenia[emoji123][emoji110]️


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Tak tak kochana coś tam kojarzę ;) Ty tez z U.K prawda ? Jak tam u ciebie sytuacja ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To od nich dostałam te tabletki. W U.K nic nie załatwisz tak jak w pl. Wiec chyba wiedzieli co robią ? Do tego mam spray który wprowadza organizm w stan menopauzy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie pewnie wiedzą, co robią... Zastanawia mnie tylko, bo takie leki powinno się brać od początku cyklu... mniej więcej od 5dc... no chyba, że są jeszcze jakieś inne opcje :)
 
W takim razie pewnie wiedzą, co robią... Zastanawia mnie tylko, bo takie leki powinno się brać od początku cyklu... mniej więcej od 5dc... no chyba, że są jeszcze jakieś inne opcje :)

Nie wiem - taka Dosyalam rozpiskę wiec robię jak mówią ... te tabletki są niby do przesuwania okresu. Nazywają się norethisterone - w pl tez są ale używa się je bardziej na opóźnienie okresu wiec sama nir wiem. Ale w końcu specjaliści to chyba wiedza ci robią ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochaniutka nic się nie stresuj, betka jest piękna, obstawiam, że w pt zobaczysz już serduszko bo betka piękna, wysoka... :)
Dziękuję :) Bo ja jakoś sobie liczyłam "na piechote" i coś chyba pokrecilam bo wyszło mi nieciekawie. Potem wpisalam w google "kalkulator beta hcg" i tam wyszło że ok :-) :) I pragnęłam takiego potwierdzenia od Was. Dobrej nocy :)
 
Do góry