reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Skądś to znam, jak się zastanawiasz czy test da radę tzn że go masz (sama robiłam ich już chyba z tysiąc) :p :D

Ja mam chyba z 30 testów czekających na po transferze. ;) klinika każe robić test 16dpt 5dniowej blastki ... także pewnie już od 10dnia będę testować [emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana znam ten ból - ja w tamtym cyklu miałam tą sytuację... A dostałaś jakieś leki na to? Mi przepisał orgametril i torbiel się wchłonęła, cykl był przez to bezowulacyjny ale przynajmniej gwarant że teraz nic z tych rzeczy nie powinno przeszkodzić :)
Tak, będę brała Primolut od 15 do 24 dc i w kolejnym cyklu ponoć ma być czyściutko. Ale te usg w czasie trwania okresu, kiedy to leci że mnie jak z kranu to krępujące doświadczenie.
 
Tak, będę brała Primolut od 15 do 24 dc i w kolejnym cyklu ponoć ma być czyściutko. Ale te usg w czasie trwania okresu, kiedy to leci że mnie jak z kranu to krępujące doświadczenie.

Ja tez mam właśnie mieć w 2dc usg i takie właśnie dziwne to trochę dla mnie ... niby maja spr czy wszystko Ok bo od tego dnia tez stymulacja rusza ale kurde mało komfortowe to się zapowiada ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam właśnie mieć w 2dc usg i takie właśnie dziwne to trochę dla mnie ... niby maja spr czy wszystko Ok bo od tego dnia tez stymulacja rusza ale kurde mało komfortowe to się zapowiada ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mało komfortowe to mało powiedziane. Ja to się tak złe czułam jak miałam się rozebrać do badania w trakcie miesiączki. Niby lekarz Ok, ale facet ( mój lekarz), niebu mu to nie przeszkadza, ale mimo tego cały czas w głowie czy nic się nie wydarzy :unsure:
 
reklama
Ja tez mam właśnie mieć w 2dc usg i takie właśnie dziwne to trochę dla mnie ... niby maja spr czy wszystko Ok bo od tego dnia tez stymulacja rusza ale kurde mało komfortowe to się zapowiada ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to u mnie takim samym tokiem idą. Ja mam bardzo obfite miesiączki, ale jakoś przeżyłam, choć rumieniec mi z buzi nie schodził, tymbardziej, że do faceta chodzę. Ale dla niego to było coś normalnego, mimo krwawienia zachowywał się jakby normalne usg robił.
 
Do góry