reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny

właśnie wróciłam z usg w 21dc wszystko ok! żadnych torbieli, od jutra zaczynam zastrzyki, nie wiem jak sobie poradzę,
zastrzyki przez 9 dni, w 10 dniu hormony i usg i kolejne dawki...

Pozdrawiam

Dziewczyny

a kiedy te duże ilości wody, bo już mi się pokręciło ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny

właśnie wróciłam z usg w 21dc wszystko ok! żadnych torbieli, od jutra zaczynam zastrzyki, nie wiem jak sobie poradzę,
zastrzyki przez 9 dni, w 10 dniu hormony i usg i kolejne dawki...

Pozdrawiam

Super!!! Dobrze że torbieli niet, wiem jakie są uporczywe...
Dasz sobie radę, zaglądaj tu częściej, dziewczyny bardzo podnoszą na duchu, to naprawde pomaga!!!

wode chlej od jutra ... gdy zaczynasz wyciszanie, zaczynasz chlanie

:))))
Słuchaj sie Lolitki, ja sie opijałam nieprzytomnie i samopoczucie naprawde o niebo lepsze. I nie przytyłam na tych ogromnych dawkach hormonów, a to też w samopoczuciu pomaga. Wielkie dzieki za 5kg w 2 tygodnie- ja tak przybrałam na clo i luteinie kiedyś- i do dziś nie zgubiłam :(

no co tam dzieciaki, jakas glusza nastala....

Beta to rozumiem - rodzinka w komplecie to sie nacieszyc nie moze,.... ale reszta?

A jak twoja wizyta? miałaś iśc dzisiaj? brzusio w porządku? ile jajec i jakie duże????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lolitka, lepiej slabo niz megaszybko, sama wiesz. bedzie dobrze!
beta, basia kiedy testujecie?
zostawiam wam fasolkowe fluidki i lece pracowac, bo w koncu mnie wywala...
 
lolitka, lepiej slabo niz megaszybko, sama wiesz. bedzie dobrze!
beta, basia kiedy testujecie?
zostawiam wam fasolkowe fluidki i lece pracowac, bo w koncu mnie wywala...

Ja mam testować 10 maja, nie wiem czy doczekam i pewnie szybciej zrobie...wiem wiem, nie powinnam :)
Ale jakos tak słabo wierze w powodzenie, może to po prostu do mnie nie dociera że miałabym nosić w sobie życie...Chyba będę nieźle zaskoczona jak będzie pozytyw :) Jakbyśmy wpadli a nie planowali wszystko :)
 
Beta Beta ja pewnie też bym nie wytrzymała i zrobiła wcześniej, na pewno będzie mocno korciło ;)

Dziewczyny a kiedy należy zbadać stopień czystości ? Mi lekarz powiedział, że jest ważny 7 dni, więc nie dopytywałam i sama sobie wymyśliłam, że pewnie trzeba dać 7 dni przed zabiegiem..W książeczce której dostałam jest napisane, że trzeba zrobić w cyklu poprzedzającym rozpoczęcie leczenia. To znaczy, że mam zrobić teraz? Zanim zacznie mi się okres? Jestem za tępa na to wszystko.
 
Beta wynik piękny, wszystkie komóreczki ładnie się podzieliły. No to ta dwójka w styczniu będzie, a za 2 lata po rodzeństwo śmigniesz :-D
Baśka trzymam mocno kciuki za powodzenie inseminacji.
Lolitka, ja też się słabo stymulowałam i zobacz jakie cudo mam :-D Teraz pewnie będzie tak samo.
Wczoraj wizytka była. Torbieli nie ma, więc to wysokie FSH to pewnie przez masakrycznie niski AMH - ale tego pewna będę 10.05, bo wtedy kolejna wizytka. Teraz dostałam antyki, a z karty stymulacji wynika, że już na następnej wizycie będzie włączona dipherelina. Szybciej niż wtedy, bo przy Werci, to antyki brałam pełny miesiąc i dopiero wtedy wizyta i dipherelinka. Więc jeśli wszystko by dobrze poszło o około 18.06 była by punkcja.
 
reklama
witam

dziewczyny zrobiłam sobie ten zastrzyk, myślałam że nie dam rady....ale pomyślałam to dla dzidzi i ciach....jakoś poszło:-), więcej strachu niż bólu , zrobiło mi się trochę słabo ale szybko się pozbierałam, teraz piję wodę i jakoś leci.....

dzięki za słowa otuchy
 
Do góry