reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny od niedawna zaczełam długi protokół i przed stymulacją dostałam gonapeptyl na reset organizmu. Któraś też go miała ? wiecie czym on się różno od antyków? Zastanawiam się dlaczego niektóe z Was miały antyki a ja dostałam coś co antykiem nie jest...
 
reklama
Kochana a miałaś kiedyś taki lek jak accofil? Mi teraz doktorek obiecał go podać - normalnie jest używany przy chemioterapii lub po przeszczepach szpiku kostnego, żeby zmobilizować komórki macierzyste do działania i żeby organizm nie odrzucił przeszczepu. Jeśli masz problem z immunologią, to moze ten lek by pomógł bez szczepień??

Jeżeli allo mr jest 0% to ten lek nie pomoże tylko szczepienia mogą pomóc ż tego co się orientuję my mamy 13% więc doktor postanowił nam dac ten lek
 
Aha czyli w sumie jak będziemy później to będziemy tylko dłużej czeka na pobranie krwi a na szczepienie miejsce rezerwuje się po południu. Dziękuję. No ciekawe co powie mi immunolog w sobotę

No tak ale tak już koło 9:00 to już pomału kończą także najpóźniej żebyś tam była przed 9:00... Ogółem koło 20 par przyjmują w jeden dzień.
 
o dzięki :):) ja ostatnie podejście w ferti i jak nie wyjdzie to już idę do niego - ale liczę żeby nie było takiej potrzeby. to kiedy masz wizyte? stymulacje mniej wiecej kiedy zaczynasz?
Kochana nie bedzie takiej potrzeby !!! Zobaczysz ze ta 3 proba bedzie ta szczęśliwa[emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w aok nam pokryli 75% kosztów lekarza i leków mrożenie we własnym zakresie jak i inne dodatki nacięcie otoczki itp. Dostałam behandungplan i ż tym poszłam do aok czekałam jakiś tydzień na decyzję i to wszystko ;) powodzenia
Wow 75% to nieźle. My też dostaliśmy juz decyzję z aok i ten plan kosztów. Teraz czekam na odpowiedz o to inne dofinansowanie. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny od niedawna zaczełam długi protokół i przed stymulacją dostałam gonapeptyl na reset organizmu. Któraś też go miała ? wiecie czym on się różno od antyków? Zastanawiam się dlaczego niektóe z Was miały antyki a ja dostałam coś co antykiem nie jest...
Ja miałam antyki i gonapeptyl przyjmuje. To jest na wyciszenie organizmu. Z tego co zrozumiałam to ten lek powoduje, ze estradiol i lh sięgają prawie zera. Ale nie wiem czy dobrze mówię.
 
Do góry