reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a czy na usg w 5tc w pecherzyku ciazowym ma byc oprocz zarodka pecherzyk zoltkowy? Bo u mnie na usg tego nie bylo? Jest tylko podluzny zarodek ale nie ma zadnej kuleczki obok niego
 
reklama
Właśnie nie, żaden lekarz tego nawet nie zasugerował.. teraz zapytam o to czy M nie powinien tez czegoś brać..
Bertha, przerabialam taka indeksie. Ginekolog bezwzględnie kazał nam obu brać antybiotyk bo jeśli to bakteria, to nawet jeśli mąż nie ma objawów to jest może cię znowu zainfekować...a co na to twój lekarz??
 
Alez cie trzyma cholera....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bertha, mnie zarazili w klinice...najpierw sama brałam antybiotyk dwa razy...potem w końcu trafiłam na lekarza który stwierdził że to głupota, że infekcje tego typu leczy się u oboje partnerów a nie osobno , więc też sugeruje żeby mąż coś wziął...u mnie przez to pół roku leczenie trwało
 
Dziewczyny wy tez w 5tc tak szybko przybieralyscie na wadze ja sie nie mieszcze w spodnie ledwo je dopinam a brzuch mam jak balonik. Jak tak dalej to juz za tydzien ciazowe spodnie bede musiala kupić [emoji5]
 
reklama
Do góry