reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki mam takie pytanie jutro jest mój 21dpt i mamy pierwsze usg, raczej nie nastawiać się jutro na serduszko to jeszcze zbyt wcześnie?
Ja też czekam na swoje pierwsze USG więc z doświadczenia nic Ci nie powiem;) ale dziewczyny tutaj pisały, że to bardzo indywidualna sprawa, jedne zobaczyly serduszko szybciej a inne później. Najważniejsze żebyś się nie niepokoila jeśli jutro jednak nie uda się zobaczyć. :) Chociaż życzę Ci zebys juz jutro zobaczyła zdrowiutkie serduszko swojego dziecka :)
 
reklama
Może źle reagujesz na ten lek. Ja bym zadzwoniła do lekarza i powiedziała że przy euthyroksie miałaś dobre wyniki a po tych lekach takie. Jeśli masz euthyrox to ja bym radziła Ci zmienić


I właśnie tak zrobię... mam euthrox i bede go brała... Zrobię w sobotę jesZcze raz wynik a w poniedziałek ide do lekarza... tylko ciekawe jak szybko mi spadnie.... A jutro bede w klinice może zajde do lekarza...
 
Cześć dziewczyny, niestety zrobiła mi się torbiel na lewym jajniku i wszystko potrwa dłużej, czekamy aż się wchłonie. Jestem wściekła , rozżalona i cały czas rycze. Czy przyjmując gonapeptylu przy tej torbieli mogę napić się wina?
 
Dziewczynki mam takie pytanie jutro jest mój 21dpt i mamy pierwsze usg, raczej nie nastawiać się jutro na serduszko to jeszcze zbyt wcześnie?
Na pewno zobaczysz pęcherzyk ciążowy i ja w 21dpt dowiedziałam się że mam już też pęcherzyk żółtkowy a 4 dni pozniej dokładnie w 25dpt serduszko bijące ale nie widziałam tak wyraznie, ale dziś już widziałam wyrażniej jak biło ślicznie serduszko kochane ;)
 
Cześć dziewczyny, niestety zrobiła mi się torbiel na lewym jajniku i wszystko potrwa dłużej, czekamy aż się wchłonie. Jestem wściekła , rozżalona i cały czas rycze. Czy przyjmując gonapeptylu przy tej torbieli mogę napić się wina?
Przykro mi kochana mam nadzieje, ze szybko sie wchłonie wypłacz się ile sie da a potem silniejsza bądź i nie daj sie jej ;)
 
Odebrałam wyniki z wymazu... znowu bakteria [emoji24][emoji22][emoji26] 2 tygodnie temu skończyłam antybiotyk..... kolejny antybiotyk mnie czeka i kolejny miesiąc w plecy... czyli za miesiąc powtórka wymazu, JEŚLI będzie ok to biopsja endometrium i czekanie na wynik histochemiczny... czyli jeszcze minimum 2 miesiące... nigdy nie podejdę do tego drugiego podejścia... [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry