reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzia tak mi przykroz powodu taty :( ale jest pod dobra opieka wspierany tez waszym towarzystwem i pomoca
Staramy sie byc jak najwięcej... ja w polowie miesiaca bede wiecej w domu, a pod koniec calkiem.sie tam.przeprowadzam az do listopada. Bede migla mame.wozic do taty nawet.codziennie jesli bedzie trzeba...

Ciezko jest... musimy przygotowac sie nawet na najgorsza opcje... ale tak mi zle, tak bardzo chcial wnuki... a tu nawet jak mu sie uda dotrwac do grudnia to nie wiem czy bedzie w stanie dziecko potrzymac na rekach...

Historia kolem.sie toczy... mama swojego ojca chowala 7ego, a ja zaraz po polnocy 8ego sie urodzilam... mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staramy sie byc jak najwięcej... ja w polowie miesiaca bede wiecej w domu, a pod koniec calkiem.sie tam.przeprowadzam az do listopada. Bede migla mame.wozic do taty nawet.codziennie jesli bedzie trzeba...

Ciezko jest... musimy przygotowac sie nawet na najgorsza opcje... ale tak mi zle, tak bardzo chcial wnuki... a tu nawet jak mu sie uda dotrwac do grudnia to nie wiem czy bedzie w stanie dziecko potrzymac na rekach...

Historia kolem.sie toczy... mama swojego ojca chowala 7ego, a ja zaraz po polnocy 8ego sie urodzilam... mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przykro mi :( ważne, że tata jest pod dobrą opieką.
Jak będziesz miała ochotę się spotkać to pisz śmiało

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem najszczesliwsza osoba na ziemi dzisiaj dzwonił lekarz i pięknie sie podzieliły 3 moje zarodeczki i transfer w czwartek jestem taka szczęśliwa ze płakałam z szczęścia; )
Bedziemy trzymac kciuki !! Placz jest normalny :)

A teraz - do kalendarza hop !!



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staramy sie byc jak najwięcej... ja w polowie miesiaca bede wiecej w domu, a pod koniec calkiem.sie tam.przeprowadzam az do listopada. Bede migla mame.wozic do taty nawet.codziennie jesli bedzie trzeba...

Ciezko jest... musimy przygotowac sie nawet na najgorsza opcje... ale tak mi zle, tak bardzo chcial wnuki... a tu nawet jak mu sie uda dotrwac do grudnia to nie wiem czy bedzie w stanie dziecko potrzymac na rekach...

Historia kolem.sie toczy... mama swojego ojca chowala 7ego, a ja zaraz po polnocy 8ego sie urodzilam... mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu przykro mi
 
Wiec tak dziewczynki czekam na wypis ze szpitala serduszko bije pomimo plamien i uroslo od czwartku cale szczęście.Do swojego gin umówiłam sie na wizytę na czwartek ale jeszcze jakas infekcje dostałam na zewnątrz zaczerwieniona i mam kupic jakas maść zobaczę na wypisie jaka.Panie powiedziały ze niby w ciąży infekcje sie pojawiają tylko ze ja nie mam w środku tylko ze zewnątrz ale nic nie piecze nie boli popsikala mi tylko oceniseptem to zapieklo ale dalam rade.
Serduszko bije i dzidzia rosnie - czego chciec wiecej!!! Bardzo ci gratuluje!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziś mam jakiś gorszy dzień :( transfer dopiero we wrześniu a ja myślę co jeśli się nie uda, że nie mam tak jak większość dziewczyn wiele kropków i jeszcze jajeczek w zapasie tylko ten jeden jedyny skarb.... a szanse w in vitro wiadomo... a jeszcze przy crio według statystyk mniejsze... czyli to moja jedna jedyna szansa... Tak się boję :(
Wlasnie mnie lekarz mowil ze.przy krio jest nawet lepiej bo organizm odpoczywa i u mnie sie sprawdzilo. Nie nastawiaj sie negatywnie, ok?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry