reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to nie jest tak , że skoro beta rośnie to nie ma mowy o ciąży pozamacicznej? Że jakby beta malala to wtedy ciaza pozamaciczna?

Niestety nie jest to regułą :frown:. U mnie kiedyś beta rosła książkowo i nie miałam żadnych niepokojących objawów a była pozamaciczna. Dlatego w przyszłości (jak już się nam uda) to w pierwszym możliwym terminie będę się umawiala na USG żeby zobaczyć czy maleństwo jest tam gdzie trzeba.
 
Wiec tak dziewczynki czekam na wypis ze szpitala serduszko bije pomimo plamien i uroslo od czwartku cale szczęście.Do swojego gin umówiłam sie na wizytę na czwartek ale jeszcze jakas infekcje dostałam na zewnątrz zaczerwieniona i mam kupic jakas maść zobaczę na wypisie jaka.Panie powiedziały ze niby w ciąży infekcje sie pojawiają tylko ze ja nie mam w środku tylko ze zewnątrz ale nic nie piecze nie boli popsikala mi tylko oceniseptem to zapieklo ale dalam rade.

Wracaj do domku i odpoczywaj :)
 
Ja chodzę na akupunkturę!


Żeby ktoś nie był rozczarowany - To zależy na jaka akupunkturę się chodzi. Ja chodzę na akupunkturę lecznicza i nie jest to relaks. Zabieg trwa 5-10 minut, wbijanie igieł jest trochę nieprzyjemne. Idzie się podczas stymulacji, przed punkcją, po transferze. Potem w ciąży tez ale już nie wiem jak się chodzi bo jeszcze nie zaszłam.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chodziłam 3 miesiące przed, cała stymulacje,punkcje,transfer i cała ciążę. Super sprawa! W ciąży nie miałam wbijanych igieł w brzuch,a tak nogi/glowa/ręce.
Ja bardzo polecam. Nie wiem czy bez tego by mi się udało a tak właśnie mi wisi na piersi moja 5 tyg córcia [emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może mi podpowecie zrobiła dla siebie badania tsh i ft4 i wysZło tsh 2.45 bardzo zawsze miałam ponizej 1 dzis jest 25 dc cyklu podczas brania gonapeptyl czy to ma jakiś wpływ ? Cały czas miałam dobry tsh podczas brania eutyhrox .. potem lekarz mi zmienił na novothyral minęło dobrE pol roku i taki wynik... nie wiem co mam zrobić czy znów wrócić do euthroxu ... czy d ac znać lekarzowi tylko zrobiłam to na własną rękę nie chce żeby krzywo patrzal czy powtórzyć za parę dni ??
Może źle reagujesz na ten lek. Ja bym zadzwoniła do lekarza i powiedziała że przy euthyroksie miałaś dobre wyniki a po tych lekach takie. Jeśli masz euthyrox to ja bym radziła Ci zmienić
 
reklama
Do góry