reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kredka, ja jednak bym ci doradzała, żebyś nie czekała z tym tylko jak masz możliwość pojechała do lekarza...mnie lekarz powtarzsl, że przy takich infekcjach trzeba szybko reagować , bo niestety dobrze one nie wpływają na ciążę. Możesz rumianek itd stosować, ale do lekarza koniecznie i najlepiej posiew zrobić, ale i tak będziesz czekała ok. 3-5 dni na wynik jeśli coś się będzie hodowali.
Zgadzam się w 100%

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Tak jak @M@gda pisała sam progesteron może Cię podrażniać. Jaki masz? W Polsce Lutinus dają drogi ale on nie podrażnia. Zrobiłaś ten Posiew?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Nie zrobilam posiewu bo zapomnialam powiedziec o tym lekarzowi bo przestalo mnie swedziec wtedy[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Biore utrogestan. Mozna go pic lub wkladac. Pisze ze przy ivf lepiej wkladac ale moj lekarz powiedzial ze moge go pic.

Moj lekarz bedzie dopiero za 2 tyg wiec pojde do apteki dzis zapytac co moge brac albo umowie sie do jakiegos innego polskiego ginekologa tylko u nas swieto jutro wiec wszystko pozamykane..

Posmarowalam sie clotrimazolum niby na ulotce pisze ze nie wolno uzywac ale kolezance w poczatku ciazy w szpitalu kazali sie smarowac a czytalam wypowiedzi i ze niby tak pisze bo nie ma badan.
 
Kurcze boje sie roboc cokolwiek na wlasna reke. Napisalam do lekarza ale nie wiem na ile on jest zorientowany w tym co tu dostane... juz doczytalam ze polecana dopochwowo nystatyna jest zakazana w irlandii...
Mam w domu jedynie clotrimazolum i globulki hexatiab ale nie bede brala na wlasna reke. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Ja miałam swędzenie i pozwoleniem lekarza na clotromazolum. Mi bardzo pomógł. Ale tylko na zewnątrz.
 
Kurcze boje sie roboc cokolwiek na wlasna reke. Napisalam do lekarza ale nie wiem na ile on jest zorientowany w tym co tu dostane... juz doczytalam ze polecana dopochwowo nystatyna jest zakazana w irlandii...
Mam w domu jedynie clotrimazolum i globulki hexatiab ale nie bede brala na wlasna reke. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Clotrimozol tez mozesz uzyc jego mozna tez w ciazy stosowac. Pore dziewczyn tu wczesniej na forum.go stosowalo
 
Tak. Tylko oby nie do srodka mocno. Mi po pierwszym użyciu pomagało i Malenstwom nie zaszkodziło. Jak najczęściej się podmywaj i zmieniać co chwilę wkładki żeby było tam sucho.
Ja w 9 tygodniu od razu dostałam antybiotyk Pimafucin (6globulek) pomogła już pierwsza globulka. I odpukać mam spokój więc może warto skonsultować się z lekarzem.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
W pelni sie z toba zgadzam !!;), pisz wiecej jesli znsjdziesz czas , chetnie poczytam co broja oni w brzuszku;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oj broją ,brojà:-D czasami tak sie wierca kopia szaleja ze az musze sie polozyc.ale to jest najcudowniejsze uczucie na swiecie mimo , ze pobolewa troszke:tak:
 
reklama
Do góry