reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja robiłam pod koniec czerwca

A możesz napisać coś więcej o tym zabiegu, jakie badania robiłaś przed, cenę, opinie, czy coś konkretnego pomogło, jakie by wskazania, kiedy potem podchodzilas do transferu, ile miałaś zwolnienia, itp. Może być na priv. Będę wdzięczna :) Bo państwowo to raczej się nie doczekam i idę prywatnie.
 
reklama
Przedstawiam Wam mojego kropka ktory juz kropkiem nie jest bo ma podluzny ksztalt[emoji7][emoji7][emoji7][emoji16] drugi niestety nie mogl zostac z nami i zrobil miejsce temu jednemu.
Wg lekarza 5t0d za 2 tyg w piatek jade na kolejne usg i mam nadzieje ze bedzie serduszko[emoji173]

Poza tym wszystko jest ok, cialko zolte jest wg mnie duze(przynajmniej na usg wygladalo na olbrzyma) i lekarz nowil ze te bole to przez cialko i ze wszystko sie powieksza. Nic zlego tam nie wypatrzyl. Oczywiscie psiklam tym octaniseptem rano po prysznicu ale tak z daleka i wszystkie swedzenia przeszly w 5 min! A ze mnie nic nie swedzialo to zapomnialam lekarza zapytac...
Ale pytalam o paracetamol i powiedzial zeby oprocz nospy nic wiecej nie brac.
1501941344-aaaaaa.jpeg
Super gratulacje :*
 
hej dziewczyny,
wczoraj zrobiono mi transfer. Niestety lekarz nie wyraził zgody na 2 zarodki. Jestem po poronieniach i po łyżeczkowaniu . No i mówił,ze to szyjka moze się potem za szybko skracac przy dwóch.
Moje endometrium wynosiło tylko 7 mm. wiec tez bez rewelacji....
Od razu po transferze musiałam pójsć siusiu bo nie mogłam nawet z tego fotela wstać.
jakaś mało przekonana jestem o sukcesie....:(
ps. Wydaje mi się ze byłam lekko przestymulowana i dlatego takie efekty. Wieczór wcześniejszy brzych bardzo duży, napełniony wodą, do tego wymioty i nie wiem teraz czy coś zjadłam czy fatycznie zahaczyłam o lekką hiperkę,
wg lekarza wszytsko ok.
Jak myslicie kiedy mogę testowac. Zarodek 3 dniowy.
Trzymam.kciuki za spokojne 2 tygodnie i pozytywna bete :*
 
Dziewczyny tak mnie swedzinze zwariuje... spac nie moge... nie wiem co moge zrobic? Kefir?myslicie ze by pomoglo? Bo mi nic innego nie przychodzi do glowy
 
Hey dziewczyny. Właśnie przyszła @. Po raz pierwszy od dwóch lat mnie to cieszy bo oznacza że w końcu zaczynamy działać z obserwacją a potem crio :)
Mam jednak problem bo już nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie przy @ brzuch bolał. Nospa nie pomaga i już nawet paracetamol brałam i nic :( z tego bólu to aż mi niedobrze i siedzę teraz przy kiblu bo nie wiem czy zaraz nie będę wymiotować :( Pytanie więc do dziewczyn które miały przenoszony transfer. Czy wasz okres też po stymulacji czy punkcji był tak bolesny?
Hej! Mój był łagodny i do zniesienia ale dużo dziewczyn miało krwawą masakrę, łyknij coś przeciwbólowego i spróbuj sie położyć :*
 
Hey dziewczyny. Właśnie przyszła @. Po raz pierwszy od dwóch lat mnie to cieszy bo oznacza że w końcu zaczynamy działać z obserwacją a potem crio :)
Mam jednak problem bo już nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie przy @ brzuch bolał. Nospa nie pomaga i już nawet paracetamol brałam i nic :( z tego bólu to aż mi niedobrze i siedzę teraz przy kiblu bo nie wiem czy zaraz nie będę wymiotować :( Pytanie więc do dziewczyn które miały przenoszony transfer. Czy wasz okres też po stymulacji czy punkcji był tak bolesny?

W moim przypadku okres nie był jakoś specjalnie bolesny po stymulacji (tak naprawdę to był taki jak zawsze). Miałam powiększone jajniki, sporo pobranych komórek, ale nie wpłynęło to w żaden sposób na @. Ale pewnie zależy to od organizmu, bo chyba niektóre dziewczyny miały bardziej bolacy i obfity.
 
reklama
Może już być a może nie być. Bywa różnie. A co na Twój lekarz? Bo myślę, że z Nim warto porozmawiać i ustalić co i jak i dopytać kiedy możesz usłyszeć serduszko, itp. My możemy doradzić, ale szczegóły powinnaś ustalić jednak z lekarzem.
Wiem :) z moją Panią doktor jak tylko odebrałam wyniki dwa razy rozmawiałam przez telefon. Głównie pytałam o leki jak mam teraz przyjmować, czy powtórzyć bete itp. Dzwoniłam na tel prywatny więc nie chciałam zasypywac jej milionem pytań. Co do tego że grupa jest od doradzenia a szczegóły omawia się z lekarzem jest to chyba jasne. A taki komentarz można napisać do każdej z dziewczyn, które zadają pytania na forum- żeby omówily to z lekarzem. ;) Pozdrawiam.
 
Do góry