reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Będę na pewno :) dziękuję. Mam mieć pierwsze USG 18 sierpnia- będzie to 25 dpt. Czy wtedy już będę słyszała serduszko? Czy to stanowczo za wcześnie? Kompletnie się nie znam...

Może już być a może nie być. Bywa różnie. A co na Twój lekarz? Bo myślę, że z Nim warto porozmawiać i ustalić co i jak i dopytać kiedy możesz usłyszeć serduszko, itp. My możemy doradzić, ale szczegóły powinnaś ustalić jednak z lekarzem.
 
reklama
Kochane pomożecie? Szukam tych kalkulatorów na necie i prawie w każdym Trzeba podać długość cyklu a ja miałam nieregularne i nie wiem jak mam liczyć ciaze. Ostatnio @ 28 czerwca a transfer 15 lipca zarodki 3 dniowe to piąty tydzień jest tak?
Mi to lekarz dzis tlumaczyl ale bylam taka rozkojarzona ze juz nie wiem jak on to liczyl ale powiedzial ze 5t0d a @mialam 4.07 punkcje 14.07 transfer 19.07
 
Przedstawiam Wam mojego kropka ktory juz kropkiem nie jest bo ma podluzny ksztalt[emoji7][emoji7][emoji7][emoji16] drugi niestety nie mogl zostac z nami i zrobil miejsce temu jednemu.
Wg lekarza 5t0d za 2 tyg w piatek jade na kolejne usg i mam nadzieje ze bedzie serduszko[emoji173]

Poza tym wszystko jest ok, cialko zolte jest wg mnie duze(przynajmniej na usg wygladalo na olbrzyma) i lekarz nowil ze te bole to przez cialko i ze wszystko sie powieksza. Nic zlego tam nie wypatrzyl. Oczywiscie psiklam tym octaniseptem rano po prysznicu ale tak z daleka i wszystkie swedzenia przeszly w 5 min! A ze mnie nic nie swedzialo to zapomnialam lekarza zapytac...
Ale pytalam o paracetamol i powiedzial zeby oprocz nospy nic wiecej nie brac.
1501941344-aaaaaa.jpeg
Ciesze się ze wszystko dobrze ze lekarz cie uspokoil i szkoda ze jeden kropeczek odszedl ale taka natura. trzymam kciuki za piekne bicie serduszka [emoji4].
 
Kochane pomożecie? Szukam tych kalkulatorów na necie i prawie w każdym Trzeba podać długość cyklu a ja miałam nieregularne i nie wiem jak mam liczyć ciaze. Ostatnio @ 28 czerwca a transfer 15 lipca zarodki 3 dniowe to piąty tydzień jest tak?
To ja mam.napewno 5 tydzień i ileś dni. Zapytam we wtorek lekarza to może mi dokładnie powie :)
 
Dziewczyny swedzenie powrocilo... jak ja moglam zapomniec o to zapytac???[emoji21][emoji21][emoji21] mam ten lactacyd do mycia przeciwgrzybiczny i psiklam octaniseptem(troche zaszczypalo) ale wlozylam progesteron do srodka bo rano i popoludniu pilam a czytalam ulotke i tam niby pisze ze przy ivf lepiej dowcipnie. Jakos noc musze przezyc a jutro napisze do niego maila..
 
reklama
hej dziewczyny,
wczoraj zrobiono mi transfer. Niestety lekarz nie wyraził zgody na 2 zarodki. Jestem po poronieniach i po łyżeczkowaniu . No i mówił,ze to szyjka moze się potem za szybko skracac przy dwóch.
Moje endometrium wynosiło tylko 7 mm. wiec tez bez rewelacji....
Od razu po transferze musiałam pójsć siusiu bo nie mogłam nawet z tego fotela wstać.
jakaś mało przekonana jestem o sukcesie....:(
ps. Wydaje mi się ze byłam lekko przestymulowana i dlatego takie efekty. Wieczór wcześniejszy brzych bardzo duży, napełniony wodą, do tego wymioty i nie wiem teraz czy coś zjadłam czy fatycznie zahaczyłam o lekką hiperkę,
wg lekarza wszytsko ok.
Jak myslicie kiedy mogę testowac. Zarodek 3 dniowy.
Ja tez od razu po transferze pobieglam siusiu, nie miało to wpływu na powodzenie [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry