reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Napisałam do niej;)
Do kliniki zapisana jestem na 28 sierpnia:) zobaczymy... Dziś byłam u endokrynologa...nie wytrzymałam, naprawdę coraz gorzej się czułam...poszłam do innej niż planowałam..cóż, Thyrozol ale w małych dawkach selen,i mam czekać na wizytę w klinice...podobno wystarczy kilka miesięcy tylko podleczyć żeby podejście do in vitro....zobaczymy.
Jagoda do Szymanskiej biegasz czy do Gocikowskiej moze? ja do Goncikowskiej
 
Dwa mialam podane. jeden byl ciut slabszy. Od razu zakladalam ze los zadecyduje ktora opcja bedzie najlepsza a czy zostanie jeden czy dwa i tak bede sie baaaardzo cieszyc[emoji16]

Aha, rozumiem :) Też miałam dwójkę podaną. Mimo wszysko jeszcze za wcześnie coś przesądzać, trochę dziewczyn zobaczyło swojego drugiego kropka w 7-8 a nawet 12 tygodniu :sorry2:
 
Kochane pomożecie? Szukam tych kalkulatorów na necie i prawie w każdym Trzeba podać długość cyklu a ja miałam nieregularne i nie wiem jak mam liczyć ciaze. Ostatnio @ 28 czerwca a transfer 15 lipca zarodki 3 dniowe to piąty tydzień jest tak?
 
reklama
Do góry