reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam jeśli Cie urażę tym co napisze ale niestety oni maja racja . Jesteś na takim etapie ciąży ze nic nie możesz zrobisz oprócz leżenia . Bierzesz leki na podtrzymanie i niestety tu już decyduje natura . To co mogłaś zrobić by obejść naturę która nie pozwalała Ci zajść w ciąże i sobie pomoc to było invitro a teraz niestety już nic więcej nie da się zrobić jak się oszczędzać i wierzyć ze Twoje dziecko będzie walczyć . Jeśli krwawisz a nie masz np krwiaka jak Ja to krwawienie może być z szyjki a każde badanie dopochwowe może jeszcze bardziej podrażniać . Wiem ze to ciężkie bo tez to przechodziłam ale musisz sobie powiedzieć ze Ty zrobiłaś wszystko co mogłaś by to dziecko zamieszkało w końcu w twoim w brzuszku a na resztę na tym etapie nie masz wpływu ani Ty ani lekarze .Ja nie zostałam w szpitalu podpisałam ze się nie zgadzam . Po drugim krwawieniu w 9 t gdzie widziałam już moje dziecko jak macha rączkami i nóżkami powiedzieli ze w każdej chwili mogę poronić a jedyne co mogą mi pomoc w szpitalu to szybciej się oczyścić . Niestety taka jest okrutna prawda . Pojechałam ze Zdroji do domu i trzy tygodnie leżałam plackiem tylko na siku wstawałam . Plamienia po tygodniu ustały a moja córa w poniedziałek skończy 14t. Nie denerwuj się i wypoczywaj bo to jest najlepsze co teraz możesz zrobić dla swojego dziecka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A chciałam jechać do szpitala juz się wypisac do MSWiA napisałam do ginek to napisala mi ze nie ma potrzeby w ogóle leżenia w szpitalu na plemienia nie ma leków i ze trzeba przyjmować leki i odpoczywać dlatego chciałam wyjść dzis ale okazało sie ze z dzisiejszego moczu co dalam do badania razem z kolezanka wyszly nam ketony a w poniedziałek robiłam to miałam ketony negatywne ale dzis juz dodatnie niby i kaza dużo pic.
 
kredka, wątpię że może to mu przyszkadzać. Zaaplikuj i idź spokojnie. Tez jestem w 4t4d ciaży :happy: A w jakim celu wizyta?
Ludek mi sie wydaje ze moja ciaza jest ciut starsza bo licze teraz wg @ 4.07 ale ja transfer mialam 19 lipca 5 dniowych blastusiow. A wizyta bo mnie kluje caly czas i mialam plamienia bezowe
 
Ludek mi sie wydaje ze moja ciaza jest ciut starsza bo licze teraz wg @ 4.07 ale ja transfer mialam 19 lipca 5 dniowych blastusiow. A wizyta bo mnie kluje caly czas i mialam plamienia bezowe

Aha, no to pewnie tak, bo @ mi też się zaczął 4.07 a transfer blastocyst miałam 24.07.

Miałam od razu po zagnieżdżeniu szaro-beżowe plamienia, lekarz powiedział, że o nic się nie martwić. Teraz przeważają znowu mleczno-białe. Powodzenia!
 
reklama
Trzymamy i my!!#

Dziewczyny, prosze, wpisujcie sie w kalendarz...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny o co chodzi z tym kalendarzem? Piszę tutaj dopiero kilka dni i nie wiem. :sad: jak to zrobić? I po co? I co tam się wpisuje? Ja nie widziałam żadnego kalendarza. Owszem czytałam jak któraś napisała żeby ktoś tam się wpisywal ale myślałam że to dla bardziej zaawansowanych lub coś. :)
 
Do góry