reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nic nie ruszyły i już nie ruszą a ten jeden jedyny też już praktycznie spisali na straty bo nie chce się dzielić. Wyję od godziny i nie mogę się uspokoić i jestem wściekła bo jak tyle rzeczy było nie tak to powinni coś na etapie stymulacji z tym zrobić albo nie dopuścić w ogóle do punkcji. No ale oni mają super procedura wykonana kasa zwinięta i ch..j co ze mną :(
Kochana przykro mi ale jest jeszcze cień nadziei ze się to.zmieni do jutro. A Ty jestes w programie 2+1?
 
No to już wiem że to koniec. Nawet ten jeden się nie dzieli... Nie wiem co teraz :( jestem załamana nie wiem dlaczego tak jest i jak to M powiem...

@MoKa wiem, że słowa tutaj nie są w stanie pomóc, ale musisz walczyć dalej. Niestety nasza droga jest trudniejsza i dłuższa, ale w koncu się udać. Mam nadzieję, że Twój M Cię wspiera i razem przez to przejdziecie
 
Strasznie mi przykro. Ja na ponad trzy miesiące przed brałam Różne witaminy. Np q10 Wit e plus selen kwas foliowy magnez pragna plus Wit c Wit d cynk inyzytol bo wiedziałam że Przy mojej endometroze mam Słabsze jajeczka. A Ty jak masz zrosty nie masz czasem endometriozy?
 
reklama
Macie jakiś pomysł czy dwa tygodnie przed @ mogę zacząć już coś brać, czy w połowie cyklu da się już coś ruszyć i o co dopytać lekarza?
Kochana a jakim szlas protokolem?? Zapytaj co mozesz zrobic ze swojej strony zeby tych oocytow bylo wiecej, czy moze podejsc tym razem innym protokolem, moze to u Ciebie zadziala. Zapytaj jalie witaminy lykac, czego unikac. Nie wiem jak Ci pomoc
 
Do góry