reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki jestem w ciąży już potwierdzone dziś wizytą, dziś mija mi 16 dpt koniec 4 tyg zaczyna się 5 tydzień, widać pęcherzyk ciążowy 5mm ale bez zarodka jeszcze za 2 tyg wizyta na USG i zobaczyć serduszko itd.Pęcherzyk ładnie jest w samej macicy tak mi Pani dr powiedziała ;)
Bardzo, bardzo Ci gratuluję!

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dziewczyny pytanko mam do tych które miały przesunięty transfer. Jak to wyglądało? Znaczy kiedy dostałyście okres po punkcji i czy przygotowanie do transferu było jakieś lekami czy czymś wspomagano Wam macicę żeby była lepiej przygotowana na przyjęcie zarodka? A i jeszcze jedno. O co pytać w laboratorium jak dziś będę rozmawiać o zarodkach? Kiedy ustala się jego jakość bo widziałam że podawałyście jakość zarodka no i jaka jest skala bo podawałyście i cyfry i literki jakieś a dla mnie to magia.

Do crio można podejść na cyklu naturalnym (wtedy jest monitoring cyklu i transfer następuje tylke dni po owulacji ile mają zarodki, no.jeśli są zamrożone w 3 sobie to trzy dni po owulacji) lub na sztucznym (wtedy transfer poprzedzony jest brakiem leków na poprawę endometrium i transfer odbywa się wtedy gdy ma odpowiednią grubość). Co do klas zarodków to podają je embriolodzy (ja wiem jakie mam transferowane i jakie miałam mrożone).
 
Dziewczyny trochę z innej beczki przed chwilką miałam kontrole z pracy w sprawie zwolnienia l4 ledwo jestem 2 tydzień na zwolnieniu a tu taka niespodzianka przyjechał BH-powiec i pyta sie mnie co mi dolega co to za pytanie ? Więc mówię do niego że to moja prywatna sprawa i nie będę opowiadać o moich "chorobach " no tak mnie wk...rwił że szok

Szok, tak szybko ... Dobrze zareagowalas, przecież ludzie mają różne problemy zdrowotne a informacje o stanie zdrowia są informacjami podlegajacymi szczególnej ochronie
 
Gratulacje :) To teraz dbaj tam o was!!!

Ja też już po wizycie... Mój synek ma się dobrze!!! Tylko nie widać było żołądka bo prawdopodobnie był przed jedzeniem... Cała reszta super!!!! Mój chłopiec waży już 260 gram.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Gratuluję :) super wieści
 
Mi przy laparoskopi - usunięciu torbieli, nic nie napisali nt zrostów czy endometriozy.. a jakieś tam zrosty poprzycinali. Na usg tez je widać.
Ale nikt nic nie napisał. Dlatego tak mnie to dziwi.



Pojęcia nie mam.. u mnie nie kontrolowali w trakcie estradiolu, tylko wielkość pęcherzyków i ten estradiol i prog robiłam w dzień zakończenia stymulacji.
A wielkość pęcherzyków znasz? Ile ich masz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/
Różnie od 17 do 10 ledwo 6 podobno est.ma być 300 na dojrzałą komórkę
 
reklama
Lekarz powiedział,że estradiol jest niski, no i wiek, wynik mają wiele do życzenia. Martwię się czy chociaż jedną komórkę mi pobiorą i czy się zapłodni, bo wiem że wiek działa na moją niekorzyść.
 
Do góry