reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki jestem w ciąży już potwierdzone dziś wizytą, dziś mija mi 16 dpt koniec 4 tyg zaczyna się 5 tydzień, widać pęcherzyk ciążowy 5mm ale bez zarodka jeszcze za 2 tyg wizyta na USG i zobaczyć serduszko itd.Pęcherzyk ładnie jest w samej macicy tak mi Pani dr powiedziała ;)

Wspaniale, dzis wreszcie potwierdzone pozytywne wiadomości.
 
Wiem co czujesz. Ja tylko trzy miałam dojrzałe i na razie tylko jedna się rozwija. Wiek też mi nie pomaga... Jak człowiek słyszy jak dziewczynie obok pobrali kilkanaście to serce pęka że samemu ma się tak mało...
Lekarz mówił Ci ile masz pęcherzyków?
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko skończy się dobrze, życzę Ci z całego sera. Czasem po fali złych wieści przychodzi radość i myślę, że do Ciebie przyjdzie w postaci upragnionego dzieciaczka.
 
16 tc .
Marcelinie nie urósł siusiak dalej jest baba i ma się świetnie
20170726_163407.jpg
 

Załączniki

  • 20170726_163407.jpg
    20170726_163407.jpg
    647,2 KB · Wyświetleń: 2 909
Wiem co czujesz. Ja tylko trzy miałam dojrzałe i na razie tylko jedna się rozwija. Wiek też mi nie pomaga... Jak człowiek słyszy jak dziewczynie obok pobrali kilkanaście to serce pęka że samemu ma się tak mało...
Lekarz mówił Ci ile masz pęcherzyków?
Niby mam 6 sztuk, ale czy wszystkie pobiorą , dwa są małe około 10 mm, wszystko jest wielką niewiadomą
 
reklama
Dziewczynki jestem w ciąży już potwierdzone dziś wizytą, dziś mija mi 16 dpt koniec 4 tyg zaczyna się 5 tydzień, widać pęcherzyk ciążowy 5mm ale bez zarodka jeszcze za 2 tyg wizyta na USG i zobaczyć serduszko itd.Pęcherzyk ładnie jest w samej macicy tak mi Pani dr powiedziała ;)
Wspaniała wiadomość :)!Teraz uważajcie na siebie!
 
Do góry