reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonili i kliniki :( na razie tylko jedna z trzech komórek dobrze rokuje bo są dwa te najądrza czy jak to się zwie :( pozostałe dwie na razie nic. Pani embriolog powiedziała że są jeszcze pod obserwacją i że mogły się "zlać" tak więc mam czekać do jutra wtedy się wszystko okaże. Moje szanse więc z dnia na dzień maleją i pewnie z jednej stymulacji będę miała jedną małą szansę :( zła jestem bo sobie teraz tak myślę że gdybym wiedziała że stymulacja była tak słaba że tylko 4 pęcherzyki a z tego 3 dobre to bym się zastanowiła nad punkcją i przełożeniem całej procedury. No nic zostaje mi czekanie do jutra :(
Kochana ja tak mialam przy 3 stymulacjach ze mialam tylko po jednym transferze a tych 2 nie przekreslaj. Mi jeden zarodek ruszyl sie w 4 dobie hodowli
 
reklama
No więc czar prysl,beta nie wzrosla... M zalamany. Ja... sama nie wiem ile jeszcze jestesmyr w stanie znieść. Dziewczyny ktorym się udało,za ktorym razem? Ile mialyscie transferow? Gdzies czytalam ze jak ma sie udac to największe szanse sa do poerwszych 3...?
Przykro mi :(ale nie poddawajcie się mojej znajomej wyszło za 5 razem
 
Ok dzięki, i jak tam coś "wyjdzie nie tak" w tych badaniach to jak to się ewentualnie "leczy"?? Ty na jakim jesteś etapie?
Ja miałam za malo allo mlrów no tylko 3 % a powinno byc min 42 i na to mialam szczepienia limfocytami meza i po 3 szczepienuacg robi się kontrole u mnie wzroslo do 58.8. Na NK ktore mialam zawyżone sa wlewy z intralipodu. Ale widzisz. Teraz immunolog zabronil mi wlewow brac i moze dlatego sie nie udalo. Pierwsze popytaj gdzie mozesz takie badanie zrobic, ja robiłam w Krakowie a Ty chyba jestes z Warszawy
 
Ja miałam za malo allo mlrów no tylko 3 % a powinno byc min 42 i na to mialam szczepienia limfocytami meza i po 3 szczepienuacg robi się kontrole u mnie wzroslo do 58.8. Na NK ktore mialam zawyżone sa wlewy z intralipodu. Ale widzisz. Teraz immunolog zabronil mi wlewow brac i moze dlatego sie nie udalo. Pierwsze popytaj gdzie mozesz takie badanie zrobic, ja robiłam w Krakowie a Ty chyba jestes z Warszawy
A ja wczoraj robiłam kontrolne tych allo mlrów i jak bedzie ok to bede podchodzic do transferu i wezmę wlewy. Przepraszam za błedy ale źle mi sie pisze na telefonie
 
kilka lat to się mogło pozmieniać :) u mnie 1 transfer mrożaczka udany 3 razy betka ładnie rosła,dziś wizyta i zobaczymy czy już coś tam będzie widać i jest wszystko OK,na razie jestem 16 dpt
Wiesz co - na pewno moglo się zmienić. Gratuluje i trzymam kciuki za dalszy wzrost betki. Do jakiego lekarza tam chodzisz?
 
Dziewczyny trochę z innej beczki przed chwilką miałam kontrole z pracy w sprawie zwolnienia l4 ledwo jestem 2 tydzień na zwolnieniu a tu taka niespodzianka przyjechał BH-powiec i pyta sie mnie co mi dolega co to za pytanie ? Więc mówię do niego że to moja prywatna sprawa i nie będę opowiadać o moich "chorobach " no tak mnie wk...rwił że szok
 
Ja miałam za malo allo mlrów no tylko 3 % a powinno byc min 42 i na to mialam szczepienia limfocytami meza i po 3 szczepienuacg robi się kontrole u mnie wzroslo do 58.8. Na NK ktore mialam zawyżone sa wlewy z intralipodu. Ale widzisz. Teraz immunolog zabronil mi wlewow brac i moze dlatego sie nie udalo. Pierwsze popytaj gdzie mozesz takie badanie zrobic, ja robiłam w Krakowie a Ty chyba jestes z Warszawy
Tak jestem z Warszawy. Tylko aj dotychczas ufałam lekarzowi, który mnie prowadzi... wydaje mi się,że mówiłą coś,że dopiero po 4 ewentualnie nieudanym transferze jakieś dodatkowe badania i teraz nie wiem czy próbować teraz bez tego wszystkiego czy odczekać,zrobić te badania i dopiero... coś teraz strasznie głośno jest o tej immunologii a kliniki za bardzo tego nie uważają, dlaczego?
 
reklama
Do góry