reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonili i kliniki :( na razie tylko jedna z trzech komórek dobrze rokuje bo są dwa te najądrza czy jak to się zwie :( pozostałe dwie na razie nic. Pani embriolog powiedziała że są jeszcze pod obserwacją i że mogły się "zlać" tak więc mam czekać do jutra wtedy się wszystko okaże. Moje szanse więc z dnia na dzień maleją i pewnie z jednej stymulacji będę miała jedną małą szansę :( zła jestem bo sobie teraz tak myślę że gdybym wiedziała że stymulacja była tak słaba że tylko 4 pęcherzyki a z tego 3 dobre to bym się zastanowiła nad punkcją i przełożeniem całej procedury. No nic zostaje mi czekanie do jutra :(
Nie nakręcaj się na razie negatywnie, u nas w pierwszej dobie też była jedna tylko, a potem dwie też dały rady i wszystkie trzy były AA
 
reklama
Ja mojemu powiedziałam prawdę, zresztę on sam nam podpowiedział klinikę, więc wiedział, że się leczymy.

Podałam mu leki jakie biorę, że chodzę też do innego lekarza, bo on mi te leki dawkuje i że jemu tez ufam, ale tak boję się o moje dziecko, że wolę chuchać na zimne, a co dwie pary oczu to nie jedna. Nie kryłam tego przed nim.
Ale wiesz ty od początku prowadzisz ciążę u dwóch a ja jutro skończę 17 tydzień ... A polowkowe jeszcze u innego robię... Który nie bardzo mi pasuje ale jeden z najlepszych od diagnostyki płodu w Polsce więc te trzy razy w ciągu całej ciąży się poświęcę...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Robicie te badanua wspolnie. Tzn robisz 3 badania i do tych allo mlrów i testu mikrocytotoksycznego pobieraja tez krew od meza. Na te wyniki czeka sie 2 tygodnie. A jak zrobisz badania to umow sie do immunologa zeby na czasie zaoszczedzic. Poczytaj sobie o NK i allo mlr
Ok dzięki, i jak tam coś "wyjdzie nie tak" w tych badaniach to jak to się ewentualnie "leczy"?? Ty na jakim jesteś etapie?
 
Ale wiesz ty od początku prowadzisz ciążę u dwóch a ja jutro skończę 17 tydzień ... A polowkowe jeszcze u innego robię... Który nie bardzo mi pasuje ale jeden z najlepszych od diagnostyki płodu w Polsce więc te trzy razy w ciągu całej ciąży się poświęcę...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
U kogo robisz?
 
w Vitrolive kilka lat się leczyłam kilka lat, miałam tam pierwsze nieudane ICSI, potem uciekłam do Kriobanku.
kilka lat to się mogło pozmieniać :) u mnie 1 transfer mrożaczka udany 3 razy betka ładnie rosła,dziś wizyta i zobaczymy czy już coś tam będzie widać i jest wszystko OK,na razie jestem 16 dpt
 
Ale wiesz ty od początku prowadzisz ciążę u dwóch a ja jutro skończę 17 tydzień ... A polowkowe jeszcze u innego robię... Który nie bardzo mi pasuje ale jeden z najlepszych od diagnostyki płodu w Polsce więc te trzy razy w ciągu całej ciąży się poświęcę...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ale pakiet masz w luxmedzie od niedawna.

Mozesz z nim pogadać wysondować i sama zdecydujesz czy mu powiedzieć. Ale nawet jak mu podasz leki, jakie bierzesz, on już pewnie będzie wiedział.
 
U P. Kosińskiego.
Ale pakiet masz w luxmedzie od niedawna.

Mozesz z nim pogadać wysondować i sama zdecydujesz czy mu powiedzieć. Ale nawet jak mu podasz leki, jakie bierzesz, on już pewnie będzie wiedział.
Już żadnych leków nie biorę tylko witaminy. Zobaczymy jaki to facet... Najważniejsze żeby mi dzieciątko obejrzał...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
No właśnie mówił kurczę żebym dopiero po okresie przyszła ale to wtedy będzie za późno na leki... Chyba pójdę wcześniej i przy okazji wypytam go o wszystko. Pójdę tak jak mi na początku powiedział czyli za dwa tygodnie 8.08
To mozr oni chca ci zrobic transfer na naturalnym cyklu. Kurde nie wiem. Ja mialam 2 razy transfer mrozonych zarodkowci od 1 dc bralam estrofem ale moze to tez nie jest regula. Tak jak ze stymulacja rozne sa metody to moze przy tym tez. Nie wiem kochana
 
Do góry