reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ach ja i moja panika.... Dzięki Madzia!!!!


Ja nie wiem jeszcze czy dziewczynka czy chłopiec!!!!
Ale patrząc na siebie to czuję że dziewczynka... Bo tak bardzo mamusi urodę odbiera że szok...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
A mi wszyscy mówią ze bardzo ładnie wyglądam [emoji57]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
A mi wszyscy mówią ze bardzo ładnie wyglądam [emoji57]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
To nie jest powiedziane. To chyba takie powiedzenia babc ze bedziesz miala dziewczynkę bo Ci urode odbiera itp [emoji4] mojej bratowej wszyscy mowili ze bedzie miala dziewczynke bo tak straciła na urodzie a ona chłopca urodzila [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja chyba sfiksuje...czyzby 4 raz bedzie pechowy?? Co robie zle,ze mam takiego pecha ...obchodzilam sie z soba jak z jajkiem i co znowu bedzie negatywnie.....co wy robie,ze wam sie udaje....jestem zmeczona juz,a jak na zlosc wokol mnie same kobiety z brzuszkami lub noworodkami. Jest tak mi przykro ,ze nie dam rady powstrzymac sie od lez.
Kazda z nas walczy tak samo mocno Kochana...ale jest pewien moment nawet w ivf, ze decyduje natura, nie leki, nie my...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczyny czy mam przejmowac soe testem sikanym (negatywnym) . nie mam zadnego plamienia,wczesniej bolal brzuch jak na miesiaczke,jajniki,a dzisiaj nic,a nic !troche kregoslup boli ,a test z krwi dopiero w poniedzialek. Jakos teraz mysle bardziej pozytywnie niz przed sikaczem. Czy wam sikacz platal figle i po tescie krwi byl wynnik pozytywny? Przejmuje sie,a maz mowil nie rob
Sikance oszukance! @gosia321 pisała kiedyś że w naszym przypadku sikance powinny byc zabronione i ja sie w 100% z tym zgadzam :-)
 
Dziewczyny ja chyba sfiksuje...czyzby 4 raz bedzie pechowy?? Co robie zle,ze mam takiego pecha ...obchodzilam sie z soba jak z jajkiem i co znowu bedzie negatywnie.....co wy robie,ze wam sie udaje....jestem zmeczona juz,a jak na zlosc wokol mnie same kobiety z brzuszkami lub noworodkami. Jest tak mi przykro ,ze nie dam rady powstrzymac sie od lez.
Nie poddawaj sie jeszcze!
 
reklama
Do góry