reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale powiem ci ze ja wierzę że takie rzeczy kiedyś wrócą, przyjdzie czas ze to im się coś przytrafi o czym nie będą chciały mówić i zobaczą jak to jest wtedy. @Magda napisała kiedyś że naszym narodowym hobby jest interesowanie się życiem innych i to jest święta prawda ale najważniejsze żebys miała problemy i żeby Ci się nie powodzilo. Bo jakbyś trafiła 6 w totka to nikt by się tak żywo nie interesował Tobą w formie radości z wygranej tylko znowu zawiść.
Dokladnie :)
 
Kiedyś pamiętam że z naszego forum rybka też miała 2 zarodki i też skakała po górach i było wszystko ok,
Tak tak bylo ale ona pojechala po transferze i po powrocie zrobila bete. Pozatym rybka mieszka w Tarnowskich Gorach wiec jest przyzwyczajona do tamtego cisnienia. A jak ty z nad morza przyjedziesz to mozesz odczuwac skutki jego zmiany. Mysle ze jechac i oszczedzac sie przede wszystkim pamietac ze jednak jestes juz w odmiennym stanie i nie robic wszystkiego z zaplanowanej listy rzeczy do zrobienia na wyjezdzie. Pamietaj ze to nie jest ciaza z naturalsa i wiekszosc kobiet ktore zaszly naturalnie pewnie by sie nie przejmowalo ale skoro tyle walczylas o upragniona ciaze to warto teraz zwolnic tempo i dbac o siebie i maluszka w brzuszku. A lekarzowi tez wspomnij zobaczysz co powie
 
Dziewczyny czy mam przejmowac soe testem sikanym (negatywnym) . nie mam zadnego plamienia,wczesniej bolal brzuch jak na miesiaczke,jajniki,a dzisiaj nic,a nic !troche kregoslup boli ,a test z krwi dopiero w poniedzialek. Jakos teraz mysle bardziej pozytywnie niz przed sikaczem. Czy wam sikacz platal figle i po tescie krwi byl wynnik pozytywny? Przejmuje sie,a maz mowil nie rob
 
Dobra wjade gondolom albo krzesełkowymi ale wtedy wszyscy będą podejżewać że ze mną coś jest nie tak. bo Iwona to zawsze zaiwaniała po górach, bez zadyszki. My nikomu nie chcieliśmy nic mówić, żeby nie zapeszyć.
Powiedz ze cie noga boli skrecilas przed wyjazdem poudawaj od czasu do czasu ze kustykasz bo juz ja nadwyrezylas i nie bedzie podejrzen :)
 
Dziewczyny czy mam przejmowac soe testem sikanym (negatywnym) . nie mam zadnego plamienia,wczesniej bolal brzuch jak na miesiaczke,jajniki,a dzisiaj nic,a nic !troche kregoslup boli ,a test z krwi dopiero w poniedzialek. Jakos teraz mysle bardziej pozytywnie niz przed sikaczem. Czy wam sikacz platal figle i po tescie krwi byl wynnik pozytywny? Przejmuje sie,a maz mowil nie rob
ja mam to samo i wariuje. szkoda ze się napić nie można... :)
 
Dziewczyny ja chyba sfiksuje...czyzby 4 raz bedzie pechowy?? Co robie zle,ze mam takiego pecha ...obchodzilam sie z soba jak z jajkiem i co znowu bedzie negatywnie.....co wy robie,ze wam sie udaje....jestem zmeczona juz,a jak na zlosc wokol mnie same kobiety z brzuszkami lub noworodkami. Jest tak mi przykro ,ze nie dam rady powstrzymac sie od lez.
 
reklama
Do góry