reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zosia jest Zosią nic Jej nie wyrosło
emoji13.png
ma się kwitnąco. Tylko z tego wszystkiego nie wiem ile mierzy. Krwiak się wchłonąl. Plamienie jest od odklejajacej sie owodni i pewnie się utrzyma do 16tc, ale w takim miejscu, że nie zagraża Małej a ja najlepiej leżeć mam
emoji6.png
Zobacz załącznik 814680

Piękny widok, niech ciążą przebiega dalej spokojnie i radośnie
 
Beta ładna [emoji16]mi z 2 razy się pomylili i zrobili prolaktyne zamiast progesteronu, [emoji6]prolaktyna w ciąży jest zawsze podwyższona

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko szkoda, że ja za te błędy muszę płacić :)No ale niech lekarz sobie dodatkowo zobaczy. ..będzie miał wynik w gratisie :D
 
Być może, tylko są rzeczy ważne i ważniejsze... chyba się zgodzisz... pogadaj z lekarzem.
Dobra wjade gondolom albo krzesełkowymi ale wtedy wszyscy będą podejżewać że ze mną coś jest nie tak. bo Iwona to zawsze zaiwaniała po górach, bez zadyszki. My nikomu nie chcieliśmy nic mówić, żeby nie zapeszyć.
 
Czy Was tez tak bolalo po punkcji? Ja chodzic nie moge. Nie wiem czy moge przeciwbolowe jakies? No i co ja wogole teraz mam brac jesc itd? Mam tylko od jutra progesteron i tyle

Mnie przyznam szczerze nic po punkcji nie bolało i nie brałam nic przeciwbolowego. Ale wychodząc do domu lekarz powiedział że w razie bólu mogę brać proszki przeciwbólowe (takie standardowe bez recepty).
 
reklama
Kiedyś pamiętam że z naszego forum rybka też miała 2 zarodki i też skakała po górach i było wszystko ok,
To jest wyłącznie Twoja decyzja my tylko odpowiadamy na Twoje zapytanie Ja osobiście bym nie zaryzykował samo ciśnienie jest już niebezpieczne ale ty wiesz najlepiej jak się czujesz i czy dasz radę :-)
 
Do góry