reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokladnie mi tez chodzi o piguly :) plotkary jedne :) moje dziewczyny z pracy o wszystkim wiedzialy i nikomu nic nie przekazaly. Ale niestety mojej szefowej przy 2 podejsciu rozwinal sie jezyk i mimo obietnic ze wszystko zostaje miedzy nami i ona mi kibicuje wypaplala jednej a jak juz poszlo to konca plotek nie bylo glupia pigula

Ale powiem ci ze ja wierzę że takie rzeczy kiedyś wrócą, przyjdzie czas ze to im się coś przytrafi o czym nie będą chciały mówić i zobaczą jak to jest wtedy. @Magda napisała kiedyś że naszym narodowym hobby jest interesowanie się życiem innych i to jest święta prawda ale najważniejsze żebys miała problemy i żeby Ci się nie powodzilo. Bo jakbyś trafiła 6 w totka to nikt by się tak żywo nie interesował Tobą w formie radości z wygranej tylko znowu zawiść.
 
Ale powiem ci ze ja wierzę że takie rzeczy kiedyś wrócą, przyjdzie czas ze to im się coś przytrafi o czym nie będą chciały mówić i zobaczą jak to jest wtedy. @Magda napisała kiedyś że naszym narodowym hobby jest interesowanie się życiem innych i to jest święta prawda ale najważniejsze żebys miała problemy i żeby Ci się nie powodzilo. Bo jakbyś trafiła 6 w totka to nikt by się tak żywo nie interesował Tobą w formie radości z wygranej tylko znowu zawiść.
No coś ty... jakbym wygrała w totka, to by się okazało, że jednak mam niesamowicie dużą rodzinę i niezliczone zastępy przyjaciół :D:D
 
reklama
Do góry