reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Matko co za zdziercy . Pamiętaj ze możesz pójść do immunologa po receptę i pielęgniarka może ci to podać . Teraz już za późno ale miejmy nadziej ze się uda!! Ja brałam jeszcze w 4 tyg ciazy ale u mnie to wszystko zalecenia immunologa lekarz z kliniki tylko się dostosował do tego co on wypisał . W mojej klinice za podanie nie wzięli ode mnie ani grosza!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja bardzo wierze ze teraz sie uda bo to moje ostatnie podejscie i koniec .... z powodow finansowych i z braku sił .....no zdzierstwo totalne a w jakiej klinice sie leczysz /:) ja w invicta Warszawa ale oni tu za wszystko chca pieniadze dosłownie......
 
u mnie w klinice koszt 3 wlewów to 850zł...... :( ....nie chcieli mi dac na niego recepty i na podanie te nie....a pewnie teraz juz po ptakach prawda...???


Teraz się nie denerwuj... To twoje 6te podejście i na pewno zrobiłaś wszystko co było w twoim zasięgu, żeby pomóc kropkowi:). Trzymam za was kciuki!!!
 
ja bardzo wierze ze teraz sie uda bo to moje ostatnie podejscie i koniec .... z powodow finansowych i z braku sił .....no zdzierstwo totalne a w jakiej klinice sie leczysz /:) ja w invicta Warszawa ale oni tu za wszystko chca pieniadze dosłownie......

Ja u siebie w Szczecinie ale Białystok tez przerobiłam i wiem jak jest z klinikami . A nie masz już mrożaków ? Kiedy kazali ci robić betę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja bardzo wierze ze teraz sie uda bo to moje ostatnie podejscie i koniec .... z powodow finansowych i z braku sił .....no zdzierstwo totalne a w jakiej klinice sie leczysz /:) ja w invicta Warszawa ale oni tu za wszystko chca pieniadze dosłownie......
Masz jeszcze tyle mrozaków ;) Ja bym probowała do ostatniego :)
 
eh jeszcze do wczoraj mialam super nastawienie ale dzis juz gorzej boje sie ze przez te wlewy a raczej ich brak zaprzepasciłam szanse ...:( ...... ale jeden lekarz mowi ze jego zdaniem wlew drugi ze jak jest ponizej nk 10% to steryd wystarczy i tak zaplacilam za wlew z atobiosanu na kurczliwosc 600zł.... i to pierwszy trabsfer z tym plus fakt iz po transferze moja dr mowi zebym odrazu nierobiła siku tylko polezala z 15min i dopiero a zawsze odrazu kazali.... wiec teraz lecial mi dalej wlew wiec poszlam na łózko zlecial jakies 20min i dopiero weszlam do łazienki no i to pierwsze takie ładne blastki 4bb zostały jeszcze jeden 4bb no i 3 slabsze najslabsz to 2cc ...ale narazie mysle o dwoch w brzuszku....bete mama zlecona 3dpt jednak nie robie bo sie załamne jak nic nie bedzie a jestem w trakcie przeprowadzkiwiec umowilam sie ze jutro wykonam progesteron i estriadol a dopiero w poniedzialek lub wtorek czyli 6dpt lub 7dpt zrobie bete....
 
eh jeszcze do wczoraj mialam super nastawienie ale dzis juz gorzej boje sie ze przez te wlewy a raczej ich brak zaprzepasciłam szanse ...:( ...... ale jeden lekarz mowi ze jego zdaniem wlew drugi ze jak jest ponizej nk 10% to steryd wystarczy i tak zaplacilam za wlew z atobiosanu na kurczliwosc 600zł.... i to pierwszy trabsfer z tym plus fakt iz po transferze moja dr mowi zebym odrazu nierobiła siku tylko polezala z 15min i dopiero a zawsze odrazu kazali.... wiec teraz lecial mi dalej wlew wiec poszlam na łózko zlecial jakies 20min i dopiero weszlam do łazienki no i to pierwsze takie ładne blastki 4bb zostały jeszcze jeden 4bb no i 3 slabsze najslabsz to 2cc ...ale narazie mysle o dwoch w brzuszku....bete mama zlecona 3dpt jednak nie robie bo sie załamne jak nic nie bedzie a jestem w trakcie przeprowadzkiwiec umowilam sie ze jutro wykonam progesteron i estriadol a dopiero w poniedzialek lub wtorek czyli 6dpt lub 7dpt zrobie bete....

Myśl pozytywnie!! Ja robiłam tez 6 dpt . Coś czyje ze będzie dobrze . Jeszcze się okaże ze będziesz mialam bliźniaki i wtedy to będziesz się martwiła [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy pod naciskiem bodbrxusza jajka mogly peknac?[emoji24] bo m calkiem nieswiadomie schylil sie zeby mnie pocalowac jak lezalam i niechcaco oparl sie cala sila o moje podbrzusze centralnie gdzie jajeczka sa. Tak sie boje ze moglo sie cos stac albo ze mogly peknac[emoji24][emoji24][emoji24] strasznie mnie zabolalo i boje sie ze jutro na punkcji nie bedzie co zbierac
Nic się nie bój po to bierzesz leki blokujące pękanie, żeby jajeczka same nie pękały, będzie dobrze, nie panikuj :D:D
 
Do góry