reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, poczytuje Was choć czasu mało. Ja rodziłam 2 tyg temu na Starynkiewicza. Pierwszy poród, 4.5h ,miałam rewelacyjna położna Asie. Super opieka, bardzo pomagają. Jeżeli będziesz jak ja rodzic SN to szczerze polecam :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za informację!!!!
Ja tam leżałam na endokrynologii i byłam zadowolona...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Hej, poczytuje Was choć czasu mało. Ja rodziłam 2 tyg temu na Starynkiewicza. Pierwszy poród, 4.5h ,miałam rewelacyjna położna Asie. Super opieka, bardzo pomagają. Jeżeli będziesz jak ja rodzic SN to szczerze polecam :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak twoje maleństwo!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Także jestem juz w domu. Kropek pięknie sie rozmrozil i dobrze rokuje :-) teraz oby do bety. Niech to bedzie moj szczęśliwy dzień, błagam o to.
Ale Ci dobrze[emoji4] teraz spokojnych 9 miesiecy i bedziesz tulic swoje szczescie[emoji16]

Ja po wizycie dostalam ostatnia ósmą dawke gonalu i w piatek punkcja. Bardzo sie balam o jajeczka bo amh 0.79 ale 7 widocznych i mowil ze jeszcze z tylu sa. Najwieksze byly po 19mm a endo 14mm. Teraz sie tylko martwie zeby byly dobrej jakosci. Jak sie wszystko uda to w srode transfer. Az nie chce mi sie wierzyc!
Wzielam jeszcze dzis o 17.30 zastrzyk z pregnylu 1000j mam nadzieje ze pecherzyki nie popekaja pezed piatkiem bo sie boje o to..

Powiedzcie mi jeszcze czy jezeli mam od soboty brac progesteron dopochwowo 3x dziennie po dwie to czy np dobrze by bylo kupic cos typu lacibios femina jako doustny probiotyk (mialam grzybka w srodku niedawno i co prawda wyleczony ale boje sie ze moze wrocic i chcialabym zapobiec)
 
reklama
Dziewczyny. Wpisałam się też na innych logach, ale brak odzewu. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie na terania Trojmiasta? OCzywiscie kwestie finansowe bardzo sie dla mnie licza...
Invicta gda
Dziewczyny. Wpisałam się też na innych logach, ale brak odzewu. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie na terania Trojmiasta? OCzywiscie kwestie finansowe bardzo sie dla mnie licza...
Ja jestem w invikcie gda
Dziewczyny. Wpisałam się też na innych logach, ale brak odzewu. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie na terania Trojmiasta? OCzywiscie kwestie finansowe bardzo sie dla mnie licza...
Ja jestem w invkta gdańsk za drugim razem się udało ale procedura jest taka sama jak w każdej innej. Co do cen to zeleży jaki program wybieżesz, Trzeba wejść na stronki i porównać cennik. Powodzenia .
 
Do góry