reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bierz nawet od razu jak Cię boli. Mi mówili, że jak mnie będzie po punkcji bolało to żeby sobie doraźnie coś wziąć ale ja kozak myślałam że lepiej nie brać, bo ból był do zniesienia ale może jednak lepiej było trochę się wspomóc i zaleczyć. Chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo nie chciałabym Ci doradzać źle :)
Po pierwszym razie też nic nie brałam i też byłam kozak ;);) ale wczoraj dostałam dwie kroplówki po punkcji i teraz już nie będę kozak na pewno, będę brać nospę aż będzie trzeszczało ale na pewno nie bolało ani nie skurczało (macicy oczywiście) :D:D
 
reklama
@Vinszka ile Ty razy brałaś tą nospę po transferze? Bolał mnie brzuch po ostatnim transferze, ale nie brałam nospy, zresztą cały czas boli po punkcji i podejrzewam, że po transferze znowu będzie bolał, teraz na pewno zaopatrzę się w nospę ale nie wiem jak ją brać, 3x1 czy 3x2??? :):)
Ja brałam doraźnie i Tobie też tak zalecam. ...jak bolało,to wzięłam -średnio po 1 tabletce od 2 dpt do 6dpt, później jak juz wiedziałam, że jestem w ciąży, to przestałam ale i brzuch bolał mniej
 
Kochane, teoretycznie miałam podchodzić w tym cyklu (pierwszy po cyklu z punkcja i nieudanym transferze) do criotransferu. Nie mam żadnych lekow (dopiero w kolejnym miałam się nimi wspomóc), bo to cykl naturalny i byłam pewna, że nic z tego nie będzie. Mam problemy z endometrium i na piątkowej wizycie 11dc wynosiło 3mm. Cykl spisalam na straty ale dla pewności poszłam jeszcze dziś i endometrium zaczęło pięknie rosnąć. Do owulacji zostały jeszcze 2/3 dni więc crio może jednak dojść do skutku . Jestem taka szczęśliwa :)
Niech pieknie rośnie endo[emoji110] ja tez sie zastanawiam czy w piątek bedzie lepsze niz poprzednim razem.
 
Czuje się dobrze, mam duży apetyt :)Muszę często jeść, bo aż mnie skręca. ....wizytę mam w piątek. W piątek powtarzam bete i robię progesteron.No ale zaczynam czuć dyskomfort od zażywania luteiny dopochwowo....:(
Huehue zawsze musi być jakieś ALE :D:D:D Jeszcze tylko troszkę i zanim się obejrzysz, już będziesz odstawiać :D Jedz, jedz, Kropek potrzebuje wszystkiego co najlepsze :)
 
reklama
Do góry