reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dupek. A nie mozesz zadzwonic do kliniki zeby ci wystawili recepte i wyslali bo ci zabraklo i wtedy popros o luteine.
Wypisal bez problemu tylko wręczając nowa recepte na luteine tak powiedzial ze trochę glupio mi sie zrobilo bo to slyszaly dziewczyny z recepcji i poczułam sie jakbym przyszla targowac sie o 5zl. Mam zapas jeszcze luteiny a przed transferem znowu sie upre na luteine i tyle.
 
Dzięki dziewczyny muszę się jakoś pozbierać.. chyba sobie ten jeden cykl odpuszczę i wrócę do "walki" w sierpniu
Ojej tak mi przykro... ;/ Jeśli lekarz się zgodzi to walcz od razu tym cyklu bo mi ten "pusty" tak strasznie sie dłuży, że ojoj! A tak, to tylko czekasz na @ i jazda dalej, nie ma się co opierdzielać :D Zapij, zapal se, zresetuj się, a jak przyjdzie @ to do roboty! Razem będzie nam raźniej :D
 
Wypisal bez problemu tylko wręczając nowa recepte na luteine tak powiedzial ze trochę glupio mi sie zrobilo bo to slyszaly dziewczyny z recepcji i poczułam sie jakbym przyszla targowac sie o 5zl. Mam zapas jeszcze luteiny a przed transferem znowu sie upre na luteine i tyle.
To jest twoja decyzja jaki progesteron chcesz
 
Dziękuje za odpowiedz,juz sobie w głowie planuje kolejne crio,chociaż z tym planowaniem to rożnie bywa [emoji58]
A jak sie czułaś po zabiegu? Normalnie sie funkcjonuje? Mogę jechac na urlop?Bo planujemy odwiedzić UK i zastanawiam sie czy mogę lecieć samolotem?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Po samym zabiegu czułam znaczny ból. Ale po tabletce przeciwbólowej przeszło. Ja nie widzę przeszkód, żeby podróżować. Samolot to chyba też nie jest problem.
 
reklama
Do góry