reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A to Twoje pierwsze crio? Bardzo mocno trzymam kciuki ja się właśnie do niego przygotowuję i doskonale Cię rozumiem! <przytul>

Crio tak pierwsze. Po wczesniejszym nie udanym tranferze ciezko znalezc nadzieje, ze tym razem sie uda.

Witam kochana jak dobrze ze sie odezwalas! Trzymam mocno kciuki za piekna bete!!![emoji110] [emoji110] [emoji110] tym razem musi sie udac!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Witam kochana. Zobaczymy co bedzie tym razem, narazie mam zle przeczucia, ale napewno dam znac :)
A jak ty sie czyjesz ???
 
reklama
Crio tak pierwsze. Po wczesniejszym nie udanym tranferze ciezko znalezc nadzieje, ze tym razem sie uda.



Witam kochana. Zobaczymy co bedzie tym razem, narazie mam zle przeczucia, ale napewno dam znac :)
A jak ty sie czyjesz ???
Uda sie zobaczysz! Ile kropek przytulilas?
Ja dobrze sie czuje mialam mdlosci ktore pomału przechodzą, dzieciaczki rosną, wszystko dobrze [emoji5]
Zaciskam kciuki i ich nie puszczam. A jakieś symptomy masz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak Twoje samopoczucie? Ty tez masz teraz miesiąc przerwy i w sierpniu wracasz do boju? :D
Samopoczucie niby lepiej ale mimo wszystko nadziei brak.:( Może za mało czasu upłynęło od porażki, sama nie wiem. W sierpniu podejście do crio, dwa maluchy czekają.:) Zrobiłam część badań immunologicznych - czekam na wyniki. Sierpień należy do mrożaków!!!! ;)
 
Ojejku....no nie:( Bardzo.... Bardzo Ci współczuje.....A może to maly spadek i Kropek da jeszcze radę? Jesteś pewna,że nic się nie da zrobić?

Niestety ;( nic się już nie da zrobić.. konsultowalam to z doktorem;( myślałam że 2gie rozczarowanie będzie mniej bolało ale ból i żal okropny nie do opisania..
 
reklama
Do góry