reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja przez ostatnie dwa lata jestem na hormonach i kazda moja miesiaczka to koszmar po prostu,baaaardzo bolesna i dluga kolo7-8 dni.po ostatnim nieudanym transferze miesiaczka byla dosc bolesna,ale skapa i trwala 4 dni.ciekawe jak bedzie teraz??? leki normalnie chyba powinnam brac do piatku co?sama nie wiem bo przeciez szans juz nie ma ze beta urosnie,ale dzisiaj jest 10dpt i moze leki powinnam brac,zeby nie zaburzyc cyklu????

Przykro[emoji26][emoji26] niestety u Mnie dwa podejścia przy których tez miałam takie bóle i było rozczarowanie ... Ja bym za nim wzięła tego trzeciego to pogrzebałabym na Twoim miejscu i posprawdzała czy wszystko macie przebadane. Napewno musisz walczyć i się nie poddawać . U Mnie trzeci raz był szczęśliwy [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro[emoji26][emoji26] niestety u Mnie dwa podejścia przy których tez miałam takie bóle i było rozczarowanie ... Ja bym za nim wzięła tego trzeciego to pogrzebałabym na Twoim miejscu i posprawdzała czy wszystko macie przebadane. Napewno musisz walczyć i się nie poddawać . U Mnie trzeci raz był szczęśliwy [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@Ropuszka666 rozumiem ze Ty przed trzecim podejsciem robilas dodatkowe badania? Jakie i udalo sie cos znalezc co przeszkadzalo kropkom? Czy poprostu u Ciebie statystyka ....?
 
ja przez ostatnie dwa lata jestem na hormonach i kazda moja miesiaczka to koszmar po prostu,baaaardzo bolesna i dluga kolo7-8 dni.po ostatnim nieudanym transferze miesiaczka byla dosc bolesna,ale skapa i trwala 4 dni.ciekawe jak bedzie teraz??? leki normalnie chyba powinnam brac do piatku co?sama nie wiem bo przeciez szans juz nie ma ze beta urosnie,ale dzisiaj jest 10dpt i moze leki powinnam brac,zeby nie zaburzyc cyklu????
A zadzwoń do lekarza czy odstawić leki czy zostawić jeszcze do piątku.
 
Przykro[emoji26][emoji26] niestety u Mnie dwa podejścia przy których tez miałam takie bóle i było rozczarowanie ... Ja bym za nim wzięła tego trzeciego to pogrzebałabym na Twoim miejscu i posprawdzała czy wszystko macie przebadane. Napewno musisz walczyć i się nie poddawać . U Mnie trzeci raz był szczęśliwy [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
a jakie np dodatkowe badania? bo nie mam pojecia co jeszcze moglabym badac?
 
reklama
@Ropuszka666 rozumiem ze Ty przed trzecim podejsciem robilas dodatkowe badania? Jakie i udalo sie cos znalezc co przeszkadzalo kropkom? Czy poprostu u Ciebie statystyka ....?

Tak u Mnie okazało się immunologia za wysokie NK . Zabijałam własne zarodki bo organizm brał za intruza . Wydałam z lekami dodatkowo ok 2500 zł przytyłam 5 kg od sterydów ale warto było.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry