reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny! W 21 dc naturalnego miałam krio..w 7 dpt lekko brązowy śluz (w okolicach terminu planowanej miesiączki). Beta robię w piątek 23.06...zero plamienia, bólu brzucha i innych..rozumiem, że tak długo jak biorę luteinę, tak długo nie przyjdzie @, nawet jeśli jest juz po jej terminie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! W 21 dc naturalnego miałam krio..w 7 dpt lekko brązowy śluz (w okolicach terminu planowanej miesiączki). Beta robię w piątek 23.06...zero plamienia, bólu brzucha i innych..rozumiem, że tak długo jak biorę luteinę, tak długo nie przyjdzie @, nawet jeśli jest juz po jej terminie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja kiedyś dostałam okres mimo brania luteiny (ale zdarzylo sie tak tylko raz). A co do objawów to ja od transferu nie mam żadnego bólu brzucha, żadnych objawów, zupełnie nic... I też planuje betę w piątek.
 
Tak u Mnie okazało się immunologia za wysokie NK . Zabijałam własne zarodki bo organizm brał za intruza . Wydałam z lekami dodatkowo ok 2500 zł przytyłam 5 kg od sterydów ale warto było.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A wcześniej przez co miałaś skierowanie do in vitro?Lekarz sam Cię wyslal na te badania, czy sama szukałaś przyczyny?
 
Ja kiedyś dostałam okres mimo brania luteiny (ale zdarzylo sie tak tylko raz). A co do objawów to ja od transferu nie mam żadnego bólu brzucha, żadnych objawów, zupełnie nic... I też planuje betę w piątek.

Zatem będziemy wzajemnie trzymać kciuki! :-) A jakieś plamienie miałaś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wcześniej przez co miałaś skierowanie do in vitro?Lekarz sam Cię wyslal na te badania, czy sama szukałaś przyczyny?

In vitro - decyzja nasza i ginekologa po wszelkich próbach i 5 latach starań . A co do badań to moja walka bo klinika liczyła raczej na kolejne pieniądze mówiąc ze jest ok z nami wszystko i mamy czekać na ten zarodek niż szukanie przyczyny .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry