reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
tak mam jeszcze jednego ostatniego mrozaczka,w piatek jeszcze zrobie bete tak jak mi lekarz kazal,ale juz nawet sie nie łudze ze wynik sie zmieni:sad::-( :(:-( :(:-( :(:-( :( jest mi ciezko,strasznie....

Kochana wyobrażam sobie jak Ci cieżko!!! Pamiętaj ze nawet po największej burzy wychodzi słońce. Kiedyś sie uda - trzeba walczyć!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak mam jeszcze jednego ostatniego mrozaczka,w piatek jeszcze zrobie bete tak jak mi lekarz kazal,ale juz nawet sie nie łudze ze wynik sie zmieni:sad::-( :(:-( :(:-( :(:-( :( jest mi ciezko,strasznie....
To zrobisz razem ze mną tą betę w piątek ale ja też się nie łudzę wcale już....tylko Ty masz mrozaczka a ja nie...
A wiesz jaki mam plan? W sobotę się upiję i upiję i upiję, a w w niedzielę będę umierać chyba na kacu, ale jakoś się wyżyję i dalej do walki bo nie ma czasu na opierda....nie się!!
 
To zrobisz razem ze mną tą betę w piątek ale ja też się nie łudzę wcale już....tylko Ty masz mrozaczka a ja nie...
A wiesz jaki mam plan? W sobotę się upiję i upiję i upiję, a w w niedzielę będę umierać chyba na kacu, ale jakoś się wyżyję i dalej do walki bo nie ma czasu na opierda....nie się!!
mam nadzieje ze beta jeszcze ci pojdzie w gore,jest jeszcze nadzieja przeciez z jakiegos powoda urosla nie?
 
To zrobisz razem ze mną tą betę w piątek ale ja też się nie łudzę wcale już....tylko Ty masz mrozaczka a ja nie...
A wiesz jaki mam plan? W sobotę się upiję i upiję i upiję, a w w niedzielę będę umierać chyba na kacu, ale jakoś się wyżyję i dalej do walki bo nie ma czasu na opierda....nie się!!
w piatek powtorze bete,ale z piatku na sobote chyba juz pojde do pracy.chociaz do soboty mam zwolnienieale siedzenie w domu jeszcze bardziej bedzie mnie dobijac
 
reklama
To zrobisz razem ze mną tą betę w piątek ale ja też się nie łudzę wcale już....tylko Ty masz mrozaczka a ja nie...
A wiesz jaki mam plan? W sobotę się upiję i upiję i upiję, a w w niedzielę będę umierać chyba na kacu, ale jakoś się wyżyję i dalej do walki bo nie ma czasu na opierda....nie się!!

I takie podejście popieram. Trzeba wstać i walczyć.
 
Do góry