reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To chyba jednak nie był stres. Za długo się to ciągnęło, w końcu około 19 pojechałam na sor, miałam gorączkę i ciężko mi się oddychalo. Tam zbadał mnie ginekolog i jeszcze inny lekarz. Dostałam kroplowke i z lekiem osłonowym na żołądek i nawadniajaca. Jak juz się uspokoiło tk w środku nocy wróciłam do domu. Ehhhh teraz scisla dieta lekkostrawna

[emoji127] 28.10.2017
Jaka diagnoza ? Skąd to samopoczucie ??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mniej więcej Was nadrobiłam. W tym tyg się trochę wyłączę, bo mąż zjechał na tydzień i chcę się nim nacieszyć. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i proszę o pozytywną myśl w naszą stronę. Mam jakieś schizy, że coś jest nie tak. Moje Maleństwa jakoś ostatnio mniej się kręcą, cały brzuch mnie boli... Jeśli ja przeżyję tą ciążę i szczęśliwie urodzę, a przy okazji nie wyląduję w ośrodku psychiatrycznym to będzie to pełny sukces[emoji6][emoji6][emoji16]
No to patrz! Mój lek w sobotę powiedzialam., żeby uważała , bo w psychiatryku porodów nie przyjmują ... Jeśli , Ci to pocieszy, Nie tylko Ty wariujesz...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry