reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Strasznie mi przykro:( wiem co czujesz przechodziłam to dwa tygodnie temu. Nie poddawaj sie i próbuj dalej napewno w końcu sie uda;)
I ja tez przechodzilam...
Usciski dla Was dziewczynki i nie poddajemy sie! ;) jeszcze troche i MY tez... bedziemy mialy maluszki na wiosne/lato 2018 zamiast zimy! x
 
reklama
2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

A mój morulek to do czego się zalicza? ;);)
 
ja juz po pobraniu krwi,teraz niecierpliwe czekanie na wyniki.Juz od 14 moge patrzec na stronke internetowa ale najprawdopodobniej beda kolo 16.Tak czy siak jak tylko dostane wyniki to napisze.
okrutnie sie boje,ze i tym razem sie nie uda.... bo jesli dzisiaj beta bedzie zerowa (10dpt) to do piatku juz nie wzrosnie nie?
Trzymam kciuki tak ze juz mnie palce bola a gdzie tu do 16:00 :D:D
 
reklama
Do góry