reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • upload_2017-6-13_8-47-48.png
    upload_2017-6-13_8-47-48.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 86
  • upload_2017-6-13_8-47-48.png
    upload_2017-6-13_8-47-48.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 67
  • upload_2017-6-13_8-47-48.png
    upload_2017-6-13_8-47-48.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 67
  • upload_2017-6-13_8-47-48.png
    upload_2017-6-13_8-47-48.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 73
  • upload_2017-6-13_8-47-48.png
    upload_2017-6-13_8-47-48.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 72
Kochana musisz teraz już uwierzyć w swojego kropka, wszystko będzie się już dobrze układać. Widzisz ile już wycierpiała przez te dwa dni zwątpienia. A on mimo tego został z Tobą teraz Ty mu pokaz ze wszystko bedzie dobrze i daj mu trochę spokoju. [emoji3][emoji304][emoji295]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki. Masz totalna rację. Wierzę że będzie dobrze :)
 
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:


Widzisz jednak 8dpt to było za wcześnie! Super wiadomość! Brawo!
 
Gratulacje kochana :) mowilam ze sikance oszukance i trzeba boczekac. Cudownie :*
Totalnie miałaś rację Gosia! Nie wiedziałam że aż tak ekstremalnie...
Najlepsze jest to że innym dziewczynom pisałam żeby nie robiły a sama zrobiłam jakiegoś kiepskiego i tak wcześnie! Głupol że mnie...
 
Dziewczyny a jak długo bralyscie encorton i estrofem po pozytywnych wynikach?
Właśnie zauważyłam że mam tylko 5 sztuk encortonu a lekarz kazał mi leki bez zmian przyjmować ale on jest taki zakręcony że wolę sprawdzić z wami.
 
reklama
Dziewczyny a jak długo bralyscie encorton i estrofem po pozytywnych wynikach?
Właśnie zauważyłam że mam tylko 5 sztuk encortonu a lekarz kazał mi leki bez zmian przyjmować ale on jest taki zakręcony że wolę sprawdzić z wami.
Encorton trzeba odstawiac stopniowo zmniejszajac dawke wiec musisz pojechac po recepte
To lekarz decyduje kiedy masz zmnkejszac dawke
 
Do góry