reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam dzisiaj apogeum nudności, każdy ruch powodował wymioty, jakiś koszmar, leżałam w bezruchu cały dzień...czekam na koniec 12 tygodnia jak na zbawienie i powrót mocy, oby maluszek trzymał się dzielnie, bo jego mamusia nie ma już kompletnie siły :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała brązowe plamienia po transferze (7dpt) a mimo tego beta wyszła pozytywna? Straciłam już nadzieje ze cokolwiek z tego będzie...
Ja mialam bezowe

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ja miałam dzisiaj apogeum nudności, każdy ruch powodował wymioty, jakiś koszmar, leżałam w bezruchu cały dzień...czekam na koniec 12 tygodnia jak na zbawienie i powrót mocy, oby maluszek trzymał się dzielnie, bo jego mamusia nie ma już kompletnie siły :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mialam wczoraj...

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ja miałam dzisiaj apogeum nudności, każdy ruch powodował wymioty, jakiś koszmar, leżałam w bezruchu cały dzień...czekam na koniec 12 tygodnia jak na zbawienie i powrót mocy, oby maluszek trzymał się dzielnie, bo jego mamusia nie ma już kompletnie siły :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz rade :) Będzie dobrze, pomyśl jak jeszcze niedawno zazdrościłaś innym tych mdłości :) Obudź się rano z przekonaniem, że "dziś będzie dobrze" i na pewno tak będzie :)
 
  1. no hej dziewczynki:) powiedziałam ze pale papierosy i rozlała sie fala krytyki,Tak wiem ze nie powinnam palic,tak wiem ze nie jest to niewykonalne,ale mam zbyt słaba silna wole bu rzucic palenie.Dlatego staram sie ograniczac do 3,4 lub max 5 dziennie.czasem zapale sobie tak z 5 razy w ciagu dnia,ale za to pale po pół papierosa...
  2. wiem,ze to wstretne ze pale papierosy ale nie spodziewalam sie az takiej krytyki z waszej strony:(
 
reklama
We wtorek mam punkcje. Oczywiście już panikuje, będzie robił mi to inny lekarz bo mojego nie ma. Pierwszy raz będe miała narkozę. Nie będzie transferu w tym cyklu bo mam według lekarza prawdopodobieństwo hiperki.
Ja co prawda miałam punkcje robiona przez swojego lekarza ale i tak niewiele z niej pamietam.wiem ze jak sie wybudzilam to mnie bolalo ale zaraz leki mi dali i juz po chwili chcialam isc do domku ale trzymali mnie 2 godziny chyba....
nie boj sie punkcji i narkozy,naprawde nic strasznego.a usypiaja cie tylko na pol godzinki.
 
Do góry