reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sol moze jeszcze za wczesnie, mam nadzieje ze za dwa dni piekna kreseczka wyjdzie [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Dzięki Ewulek. Kochana jesteś. Mam jeszcze 20% nadziei, że może, może coś tam drgnie...
Nie wiem czy powinnam jakieś badania dodatkowe zrobić czy po prostu podejść po raz kolejny....
 
reklama
Dzwonil embriolog 8 z 17 komorek bylo niedojrzalych. Mamy 9 zarodkow 7 pieknie sie zaplodnilo 2 zanikly przedjadrza wiec pewnie odpadna. Najwazniejsze ze jest 7 i modle sie teraz o to zeby pieknie sie rozwijaly . Cidzie trwaj :* ❤❤❤✊✊✊
Świetne wieści Gosia... gratulacje już po cichutku bo na pewno już będzie dobrze :)
 
no witam kochane moje dziewczyny. ja juz wrocilam z kliniki po transferze.teraz czekanie 2 tygodnie na bete.... lekarz z łaską dał mi zwolnienie lekarskie,nie rozumiem dlaczego? no i trzeba ograniczac na maksa te wstretne papierosy.... ach jestem zla sama na siebie ze nie potrafie ich rzucic.... potworny nałóg....
Na litość boska, palisz? Masz to rzucić natychmiast. Wiem co mówię, palilam wiele lat, zaczęłam mając ledwie kilkanaście lat. 3.5 roku temu rzuciłam wiedząc że będę starała się o ciążę. Gdy poronilam 4 raz kupiłam paczkę fajek. Wiedziałam że czeka mnie in vitro ale stwierdziłam ze jedna paczka nie zaszkodzi. Oczywiście nie skończyło się na jednej, rzuciłam to cholerstwo na nowo 3 miesiące przed transferem (w sumie palilam może 2 miseiace) bo nie chciałam zaprzepascic szansy za którą zapłaciłam w sumie 40 tys. Wiem jaki to jest problem ale uwierz mi ze siła naszej woli jest wielka. Zrób to dla dziecka.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzwonil embriolog 8 z 17 komorek bylo niedojrzalych. Mamy 9 zarodkow 7 pieknie sie zaplodnilo 2 zanikly przedjadrza wiec pewnie odpadna. Najwazniejsze ze jest 7 i modle sie teraz o to zeby pieknie sie rozwijaly . Cidzie trwaj :* [emoji173][emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
Imponujący wynik [emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzwonil embriolog 8 z 17 komorek bylo niedojrzalych. Mamy 9 zarodkow 7 pieknie sie zaplodnilo 2 zanikly przedjadrza wiec pewnie odpadna. Najwazniejsze ze jest 7 i modle sie teraz o to zeby pieknie sie rozwijaly . Cidzie trwaj :* [emoji173][emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
Suuuper wynik

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry