reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na bete to musze jechac ponad 2godziny do prywatnej kliniki bo w uk nie jest tak latwo o bete. Zrobię jeszcze jeden test w piatek jak nic nie wyjdzie to i beta nie ma sensu, tak mi sie wydaje.
Rozumiem. Mrozaczki na Ciebie czekają[emoji8]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
reklama
Dziewczyny, mam prośbę, te zaciążone, wpiszcie swoje daty porodu do kalendarza, bezbłędnie będziemy wiedzieli komu się udało i kiedy się dziecia spodziewa :) Niech to będzie też taka... galeria chwały dla tych które się nie poddały i walczyły aż się udało :)
Ok ale mam stracha żeby nie zapeszyc ale na ciężarówkach się już wpisalam w sumie [emoji13]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Dziewczyny wariuje 6 dpt i oczywiscie sikaniec w domu w szufladzie lezy i czeka.....i od rana juz spac nie moge i mysle zrobic czy nie...Jak wyjdzie to moze byc oszukany,jak nie wyjdzie bedzie zalamka jestem dwa dni przed spodziewana miesiaczka nie czuje nic zadnego klucia,podkuwania ,zadnych objawow tylko tak ogromny bol piersi,ze nie moge sie do nich dotknac..... :/
Poczekaj jeszcze

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Ja tez mam 5 mrozaczkow ale psychicznie dobrze sie czuje bo z dużym dystansem podeszłam do pierwszego transferu. Moze dlatego nie podlamalam się tak mocno, wiadomo ze chcialabym ale nic nie pomoze mi dolowanie sie. Trzymam za ciebie kciuki.
Dziewczyny głowa do góry 5 mrozaków to rewelacyjny wynik i szansa na piątkę dzieciaczków. Wiem,że przykro,że nadal trzeba czekać ale macie cl tak blisko... trzymać się!
Ja mam tylko dwa... ale wierzę się w końcu uda!
 
Dziewczyny wariuje 6 dpt i oczywiscie sikaniec w domu w szufladzie lezy i czeka.....i od rana juz spac nie moge i mysle zrobic czy nie...Jak wyjdzie to moze byc oszukany,jak nie wyjdzie bedzie zalamka jestem dwa dni przed spodziewana miesiaczka nie czuje nic zadnego klucia,podkuwania ,zadnych objawow tylko tak ogromny bol piersi,ze nie moge sie do nich dotknac..... :/
Spokojnie, jeszcze nie możesz wariować. Brak objawów w tak wczesnym czasie to nie jest nic złego.
 
reklama
Dziewczyny moje ok może trochę się upilam - trzecie piwo ;) ale chce Wam powiedzieć( i tu się zaczyna [emoji14] ) że niedługo będę świętować z moim mężem naszą 10 rocznicę poznania.I wiecie co wam powiem? Gdzie dawna ja? Gdzie ta namietnosc, beztroska ? ŻYCIE? Ja staję się pomału uzalezniona od in vitro.. już myślę kiedy znowu..A wiem że to chore.odcielam się od rodziny, znajomych żeby 'nie zapeszyc'.nie jestem po prostu sobą.. przestałam cwiczyc, waze 63 kg-nigdy tyle nie wazylam.piec worków cukru ponad norme..robię się dzika na widok dzieci- im mniejsze tym gorzej.Przecież to istna katastrofa! Kiedyś nawet wypatrzyłam kolegę z pracy, o cechach podobnych do mojego męża- a może tak by z nim zrobić dziecko, też niebieskooki blondyn, nikt by się nie zorientowal- wiem ze to chore ale desperacja podpowiada czasem dziwne scenariusze...tak jest naprawdę ze mną czasem źle...A teraz im jestem starsza tym te kopniaki od życia są co raz mocniejsze.
Dla mnie dzieci, ciąże to była tragedia. Do tej pory mam nutkę zazdrości jak widzę maluchy albo bardziej zaawansowaną ciążę od mojej-bo wciąż czuję lęk, czy będzie dobrze. Czasami trzeba odpocząć od leczenia ja tak zrobiłam przez parę miesięcy, odchudziłam się, wróciłam z nowymi siłami. Nie można się dać zwariować. Ja usunęłam nawet Facebooka, żeby nie oglądać zdjęć dzieci znajomych...

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Do góry