reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co Ty mówisz :errr: Mnie informowały na bieżąco, co jest w pakiecie a co nie, aż jestem w szoku.
Powiem szczerze, że ja właśnie byłam w invimedzie i co prawda na recepcji OK, ale lekarze... Trafiłam do dwóch i nie polecam. Jeden ciągnął nas za nos ponad dwa lata i tylko pogorszył stan nasienia.
Nas nic nie informowali tak wsciekla bylam na te badania bo mnóstwo pieniedzy za badania tam zostawiliśmy i za to jeszcze nas skasowaly a nam programu nikt nie wyjasnial zadnego koordynator nam nie zaproponowano tylko lekarz zdecydowala jaki program dla nas i ze w recepcji bedzie czekal, wreczyly do reki i pokazaly gdzie jest nr konta i ze na nastepna wizyte z podpisanymi wszystkimi zgodami. Szkoda pisac....
 
Dzięki. Ja miałam ostanio 12mm w 10dc i za tydzień transfer blastocysty i teraz też szybko bo w 9 dc było 10mm i transfer za tydzień. Jakoś dziwnie ale pozostaje mi ufać i wierzyć że tym razem się uda.
Ja mialam w 12dc miedzy 7-8mm w 13dc troche podskoczylo(nie wiem ile) i zdecydowali ze w 16dc transfer. Jutro test zrobie brrrr 12dpt. Trzymam kciuki za twoje podejście [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
My zrezygnowalismy z tej kliniki i szczerze nie polecam ani placowki w Gdyni ani Gdansku na fakt obslugi. Dziewczyny w gdyni fakt sa mile ale na recepcji trzymala w reku dla nas program ivf i jednoczesnie kasowala za badania które po powrocie do domu okazalo sie ze one beda w programie nawet nikt nas nie poinformowal o tym a zwlaszcza lekarz Szczyptanska zleca badania i nie mowi by za nie nie płacić bo beda w programie. W Gdyni dziewczyny które pobieraja krew to i na recepcji obsługują, telefony odbieraja na wizyty umawiają klientów itd jeden wielki burd..... ja strasznie negatywnie jestem nastawiona do tej kliniki i stwierdzilam ze poczucie poszanowania tez jest ważne w walce z niepłodnością i zmienilismy na invimed w Gdyni i jestem zadowolona z obslugi z szacunkim nie zlaska. Idac do kliniki mamy czuc sie bezpiecznie i wierzyc ze oni nam pomogą, pozytywne nastawienie do kliniki lub placowki przeklada sie na mniejszy stres a co za tym idzie wieksza szansa na powodzenie:).
Ja właśnie przez to przeszłam do Gamety w Gdyni, dzięki dr Szczyptanskiej i pania z recepcji. W Gamecie miło i sympatycznie!
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn z INVICTA w Gdańsku, czy Was panie na recepcji równie nieprzyjemnie traktują jak nas? Zero empatii, zero pomocy i wyjaśnienia. Gdy zadajesz pytania odpowiadają z wielką łaską tak jakbyśmy wszystko powinni wiedzieć. Jestem zniesmaczona ich podejściem. Prawie jak na NFZ, a nie wspomnę, że tutaj płacimy grube pieniądze.
Ja jestem w Invicta w Warszawie ale jestem zadowolona bardzo, wszyscy są pomocni i to bardzo, dziewczyny zawsze uśmiechnięte, z chęcią odpowiadają na pytania, są pomocne...., ta w Warszawie super :)
 
Do góry