reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
InviMed Poznań . Ogólnie klinika ok co prawda z lekarzem różnie bywa ale chyba wie co robi. No nic zostało mi tylko czekać i zobaczymy co z tego będzie.
Ja tez kestem z invimedu ale.z.wawy, natomist pamietam fasolka byla.z invimedu z wroclawia miala podawane dwa zarodki trzydniowe, wiec jesli chodzi o invimed to nie zawsze transferuja pieciodniowe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam straszne bóle głowy po gonapepthyl dily i mdłości czasami, przy diphedreline( to samo co dailybtylko większa dawka) stronę bóle stawów jak by wieczna grypa przez miesiąc. Jak mi wprowadzili stymulację z menopuru i gonalu to trochę puściło i nie było tak złe. Ale głowa wcześniej bolała strasznie czasami było na skraju omdlenia. Polecam kupienie sobie maści vick i smarowanie czoła to mi mega pomagało.
Ja mialam mdlosci. Rano wisialam nad kablem, a teraz do 11tc bylam gadac z.porcelanowym uchem raz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje od dzis zaczynam zastrzyki :) stymulacja start juz sie nie moge doczekac wieczora :) jutro mija dokladnie rok od mojej pierwszej punkcji jak ten czas szybko zlecial mam nadzieje ze tym razem 3 podejscie bedzie strzalem w 10 i skonczy sie upragniona ciaza.
Tym razem krotki protokol od dzis puregon 200 j i 2 czerwca kontrol i dojdzie cetrotide.
Trzymajcie za mnie kciuki i za moje jajca co by pieknie rosly i daly piekne zarodki i wyczekana ciaze.
:) :)

Trzymamy bardzo mocno ,tez mialam cetrodite I krotki;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I po wizycie. Dziś dr. naliczyl 6 pęcherzyków :-D. Czyli o 50 % więcej niż ostatnio. Najmniejszy 17, największy 19. Reszta małe, pracujące Na estradiol -1500. Endo 10 mm. Dziś jeszcze zastrzyki. I jutro wizyta. Punkcja możliwe, że we środę.
Super. Oby tak dalej!!! Uglaskaj jajka, niech slicznie rosna ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje od dzis zaczynam zastrzyki :) stymulacja start juz sie nie moge doczekac wieczora :) jutro mija dokladnie rok od mojej pierwszej punkcji jak ten czas szybko zlecial mam nadzieje ze tym razem 3 podejscie bedzie strzalem w 10 i skonczy sie upragniona ciaza.
Tym razem krotki protokol od dzis puregon 200 j i 2 czerwca kontrol i dojdzie cetrotide.
Trzymajcie za mnie kciuki i za moje jajca co by pieknie rosly i daly piekne zarodki i wyczekana ciaze.
:) :)
I tego ci zycze!! Nieprzepanych nocy, wampierza u cyca i zasranych pieluch!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie bym miała. Czy wy też podczas stymulacji się źle czułyście ?? Mnie od 3 dnia męczą mdłości bóle głowy i strasznie bolą jajniki. Lekarz mówi że tak może być ale wolę się jeszcze was dopytać. :)

Krotki protokol,stymulacja 225menopur i 225 cetrodite Zadnych skutkow ubocZnych i praca 12 h na dzuen plus silownia;),smialam Sue wtedy ze jesli tak to przechodze to moge co msc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja puregon 200 dziś drugi zastrzyk i czuje sie średnio od wczoraj boli mnie głowa, robie sobie drzemki gdzie ja nigdy nie śpie w dzień. Pobolewa mnie dół brzucha. To chyba za szybko żebym odczuwała rosnące pęcherzyki?
 
Kochane moje od dzis zaczynam zastrzyki :) stymulacja start juz sie nie moge doczekac wieczora :) jutro mija dokladnie rok od mojej pierwszej punkcji jak ten czas szybko zlecial mam nadzieje ze tym razem 3 podejscie bedzie strzalem w 10 i skonczy sie upragniona ciaza.
Tym razem krotki protokol od dzis puregon 200 j i 2 czerwca kontrol i dojdzie cetrotide.
Trzymajcie za mnie kciuki i za moje jajca co by pieknie rosly i daly piekne zarodki i wyczekana ciaze.
:) :)
[emoji110][emoji110][emoji110] te 4 listne koniczyny nie bez powodu pojawił się w Twoim portfelu [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Będę trzymała! Życzę owocnej produkcji i szczęśliwego rozwiązania.

Czekałam trochę na swoją stymulację i powiem szczerze, że robiąc zastrzyk czuję się o krok do przodu :)

Ja miałam mieć stymulacje mniej więcej w tym czasie co Ty, ale okres mi się spóźnia już kilka dni (na pewno nie ciąża, może stres) i wszystko się przedłuża.
 
Do góry