reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam wszystkich :) Podczytuję was już od dłuższego czasu i postanowiłam do was dołączyć. Z mężem staraliśmy się o nasze małe szczęście 2 lata niestety po tym czasie nieskutecznych prób wciąż się nie udawało. Po badaniach wyszło że u nas czynnik męski więc zgłosiliśmy się do kliniki i tak o to zbliżamy się do celu by zostać rodzicami. Aktualnie jestem w trakcie stymulacji Puregonem + od 7 dnia cyklu Orgalutran. W poniedziałek mamy ostatnią wizytę monitorującą a w środę punkcja. W naszej klinice zarodki trzyma się do stadium blastocysty więc martwię się, że nasze zarodki mogą nie przetrwać tyle czasu.
A tak po za tym to trzymam za wszystkie z was mocno kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości.
 
Witam wszystkich :) Podczytuję was już od dłuższego czasu i postanowiłam do was dołączyć. Z mężem staraliśmy się o nasze małe szczęście 2 lata niestety po tym czasie nieskutecznych prób wciąż się nie udawało. Po badaniach wyszło że u nas czynnik męski więc zgłosiliśmy się do kliniki i tak o to zbliżamy się do celu by zostać rodzicami. Aktualnie jestem w trakcie stymulacji Puregonem + od 7 dnia cyklu Orgalutran. W poniedziałek mamy ostatnią wizytę monitorującą a w środę punkcja. W naszej klinice zarodki trzyma się do stadium blastocysty więc martwię się, że nasze zarodki mogą nie przetrwać tyle czasu.
A tak po za tym to trzymam za wszystkie z was mocno kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości.
Witaj! Fajnie że do nas dolaczylas, pomagamy sobie nawzajem, dobrym słowem, informacja, wsparciem, każda przebyła jakaś drogę, ale łączy nas wspólny cel;) witaj wśród swoich

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, pamietam, ze masz z tym problem. Cieszę sie jednak, ze jest coraz lepiej. Trzymam kciuki, żebyś w końcu spokojnie mogła cieszyć sie ciąża!
Mnie teraz kłują jajniki i promieniuje bol do boków brzucha. Pamietam ten ból z początków hiperki. Nie wiem dlaczego zaczęły mnie intensywniej bolec po wizycie. Czy to przypadek czy tez podrażnil mi cos lekarz podczas usg...bo jednak wciąż sa powiększone.
Mam nadzieje, ze skurcze nie wrócą. Poki co wracam do nospy i większych dawek magnezu a w poniedziałek dzwonię umówić sie do wybranego przeze mnie wstępnie lekarza prowadzącego.

To może poproś lekarza niech wypisze Ci jedno opakowanie tej "spasmolina 60mg 20szt" lekarka moja mówiła że jest bezpieczniejsza niż nospa. Tak wyrazie czego warto mieć. No jutro już będzie tydzień odkąd nie jem nic rozkurczowego jestem z siebie dumna hi hi :-)
Tobie też życzę powodzenia i trzymam kciuki za maluszka i żeby te paskudne bóle ustąpiły :-)
 
Witam wszystkich :) Podczytuję was już od dłuższego czasu i postanowiłam do was dołączyć. Z mężem staraliśmy się o nasze małe szczęście 2 lata niestety po tym czasie nieskutecznych prób wciąż się nie udawało. Po badaniach wyszło że u nas czynnik męski więc zgłosiliśmy się do kliniki i tak o to zbliżamy się do celu by zostać rodzicami. Aktualnie jestem w trakcie stymulacji Puregonem + od 7 dnia cyklu Orgalutran. W poniedziałek mamy ostatnią wizytę monitorującą a w środę punkcja. W naszej klinice zarodki trzyma się do stadium blastocysty więc martwię się, że nasze zarodki mogą nie przetrwać tyle czasu.
A tak po za tym to trzymam za wszystkie z was mocno kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości.

Hej [emoji1309] witamy i zapraszamy. Jak trzeba pomożemy i wesprzemy. Liczymy na wzajemność [emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich :) Podczytuję was już od dłuższego czasu i postanowiłam do was dołączyć. Z mężem staraliśmy się o nasze małe szczęście 2 lata niestety po tym czasie nieskutecznych prób wciąż się nie udawało. Po badaniach wyszło że u nas czynnik męski więc zgłosiliśmy się do kliniki i tak o to zbliżamy się do celu by zostać rodzicami. Aktualnie jestem w trakcie stymulacji Puregonem + od 7 dnia cyklu Orgalutran. W poniedziałek mamy ostatnią wizytę monitorującą a w środę punkcja. W naszej klinice zarodki trzyma się do stadium blastocysty więc martwię się, że nasze zarodki mogą nie przetrwać tyle czasu.
A tak po za tym to trzymam za wszystkie z was mocno kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości.
Witamy. Fajnie ze sie zdecydowalas przyłączyć :) zobaczysz jak duzo można sie tu dowiedziec.
Ja bym sie nie przejmowala,raczej trzeba zaufac klinice w ktorej rece sie oddaliscie;)
A w jakiej klinice się leczycie?
Ja mialam podawane 3 dniowe i sie zastanwiam czy nie byloby lepiej gdyby je dluzej potrzymali. Takze.niestety jakby nie bylo to zawsze zastanawiamy sie czy nie lepiej dla.nas byloby na odwrót... i tak w kółko... niestety:)
 
Witamy. Fajnie ze sie zdecydowalas przyłączyć :) zobaczysz jak duzo można sie tu dowiedziec.
Ja bym sie nie przejmowala,raczej trzeba zaufac klinice w ktorej rece sie oddaliscie;)
A w jakiej klinice się leczycie?
Ja mialam podawane 3 dniowe i sie zastanwiam czy nie byloby lepiej gdyby je dluzej potrzymali. Takze.niestety jakby nie bylo to zawsze zastanawiamy sie czy nie lepiej dla.nas byloby na odwrót... i tak w kółko... niestety:)

Dziewczyny wczale nie jest powiedziane że te trzy dniowe zarodki są gorsze lub cos, ja miałam transfer z dwóch 5dniowych blastocyst expandowanych super jakosci i co i nawet beta nie drgnęła, trzeci transfer miałam z dwóch 3dnowych i co oba są do dzisiaj ze mną takze nie ma co marudzić 3dniowe czy 5dniowe ...bo to nie ma reguły.... Trzeba wierzyć w Kropka/Kropki nie ważne ilu dniowe :-) :tak:
 
Witamy. Fajnie ze sie zdecydowalas przyłączyć :) zobaczysz jak duzo można sie tu dowiedziec.
Ja bym sie nie przejmowala,raczej trzeba zaufac klinice w ktorej rece sie oddaliscie;)
A w jakiej klinice się leczycie?
Ja mialam podawane 3 dniowe i sie zastanwiam czy nie byloby lepiej gdyby je dluzej potrzymali. Takze.niestety jakby nie bylo to zawsze zastanawiamy sie czy nie lepiej dla.nas byloby na odwrót... i tak w kółko... niestety:)

InviMed Poznań . Ogólnie klinika ok co prawda z lekarzem różnie bywa ale chyba wie co robi. No nic zostało mi tylko czekać i zobaczymy co z tego będzie.
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie bym miała. Czy wy też podczas stymulacji się źle czułyście ?? Mnie od 3 dnia męczą mdłości bóle głowy i strasznie bolą jajniki. Lekarz mówi że tak może być ale wolę się jeszcze was dopytać. :)
 
reklama
Dziewczyny jeszcze takie pytanie bym miała. Czy wy też podczas stymulacji się źle czułyście ?? Mnie od 3 dnia męczą mdłości bóle głowy i strasznie bolą jajniki. Lekarz mówi że tak może być ale wolę się jeszcze was dopytać. :)
Ja miałam straszne bóle głowy po gonapepthyl dily i mdłości czasami, przy diphedreline( to samo co dailybtylko większa dawka) stronę bóle stawów jak by wieczna grypa przez miesiąc. Jak mi wprowadzili stymulację z menopuru i gonalu to trochę puściło i nie było tak złe. Ale głowa wcześniej bolała strasznie czasami było na skraju omdlenia. Polecam kupienie sobie maści vick i smarowanie czoła to mi mega pomagało.
 
Do góry