reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]

Co to za klinika? Pierwsze słyszę :o
 
Powiem wam ze jestem zaj... na siebie zła ze tak szybko zrobiłam ten test i betę , mogłam czekać do poniedziałku a tak się zadręczam czy jest w ogóle szansa [emoji20] wykończę się psychicznie a gdzie dalej ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powiem wam ze jestem zaj... na siebie zła ze tak szybko zrobiłam ten test i betę , mogłam czekać do poniedziałku a tak się zadręczam czy jest w ogóle szansa [emoji20] wykończę się psychicznie a gdzie dalej ...

Na jakim jestes etapie? Który dzien po transferze?
PROSZE PRZESTAĆ SIE STRESOWAĆ! Bo to jeszcze nikomu nie pomogło! - i tak, wiem ze łatwo sie mówi :)
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]
W szoku jestem ze tak Ci powiedzieli. Sa kliniki ktore mają dawczynie komorek, w jednych lekarz dobiera fenotyp a np w invimed daja ci dostęp 72godzinny do katalogu z ktorego sama wybierasz dawczynie, nawet zdjecia dawczynie daja swoje teraźniejsze lub z dziecinstwa. Ja przez taka procedure z KD przechodze.
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]
Myślę ze ta klinika nie ma dawczyn i dlatego ci tak powiedzieli zebys ivf zrobila u nich i sama sobie znalazla kobiete. Szukaj kliniki ktora ma bank dawczyn. W takich klinikach dawczynie przechodza wszelkie badania genetyczne, psychologiczne itd.
 
Dziewczynki już po wizycie, z moimi Dzieciątkami wszystko dobrze, ładnie rosną.
Po krwiakach ani śladu.
Dostałam dziś skierowanie na badanie prenatalne + test PAPPA na NFZ.
Ogółem wszystko OK :-) Jedynie dostałam jeszcze urosept bo mam liczne bakterie w moczu, lekko podwyższone CRP, i w morfologi wyszły podwyższone leukocyty.
A oto przedstawiam Wam moje WSPANIAŁE DWIE KRUSZYNKI [emoji173][emoji173]
Cudne [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i powiem że doznalam szoku. Otóż moje komórki nie nadają się do in vitro, musze podchodzić z KD- to już prędzej wiedzialam, ale nie wiedziałam że sama musze sobie znalesc taka kobietę która odda mi swoje jajka! No a niby gdzie ja mam jej szukać, w biedronce na zakupach ???? Dostałam odp od lekarza ze w internecie. Heh myślałam że kliniki mają swoje banki z jajeczkami czy coś na ten styl ale już napewno mi do głowy nie przyszło ze musze sama takiej kobiety szukać. . Co wy na to ?? Jakaś rada się znajdzie ?? Bo ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę [emoji33]
Powiem tak... LOL... są dobre kliniki z programami KD. Wejdź na stronę Invicty, Invimedu, chyab NOvum... Panierka, gdzie ty się leczysz...

To co ci lekarz powiedział jest... chore....
 
reklama
Powiem wam ze jestem zaj... na siebie zła ze tak szybko zrobiłam ten test i betę , mogłam czekać do poniedziałku a tak się zadręczam czy jest w ogóle szansa [emoji20] wykończę się psychicznie a gdzie dalej ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Juz mleko niecierpliwosci sie rozlalo, teraz pozostaje silna wiara w to ze bardzo szybko zrobilas test i jest jeszcze za szybko. Ja Ci zycze z calego serca wysokiej bety w poniedzialek[emoji4] postaraj sie sugierowac tym ze za szybko bylo i trzeba dać czas na rozkecenie.
 
Do góry