reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki już po wizycie, z moimi Dzieciątkami wszystko dobrze, ładnie rosną.
Po krwiakach ani śladu.
Dostałam dziś skierowanie na badanie prenatalne + test PAPPA na NFZ.
Ogółem wszystko OK :-) Jedynie dostałam jeszcze urosept bo mam liczne bakterie w moczu, lekko podwyższone CRP, i w morfologi wyszły podwyższone leukocyty.
A oto przedstawiam Wam moje WSPANIAŁE DWIE KRUSZYNKI ❤❤
Super, super!!!
 
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
O Boże jak się cieszę!!!! Aaaaaa !!! Gratuluję Kochana !!! I sciskaaaam Was mocno mocno!!! Wspaniały Dzień Mamy!!
 
Dziewczyny jak sie czulyscie pierwsze dni po transferze? Mnie brzuch pobolewa ale nie cały czas tak jak by jajniki ciągniecie nie umie tego sprecyzować.Do tego juz ledwie ta luteinę wpycham bo tak mam wszystko popuchnięte i cały czas mi niedobrze ( ale to moze być po antybiotyku) jak długo luteinę bralyscie?pozniej zmieniają na ta pod język czy cały czas dopochwowe?2 dzien po podaniu zarodka a ja wie boje i martwię ta niepewnością...
Ja dopochwowo mam brać jeszcze prze tydzień /półtora
 
Dziewczyny jak sie czulyscie pierwsze dni po transferze? Mnie brzuch pobolewa ale nie cały czas tak jak by jajniki ciągniecie nie umie tego sprecyzować.Do tego juz ledwie ta luteinę wpycham bo tak mam wszystko popuchnięte i cały czas mi niedobrze ( ale to moze być po antybiotyku) jak długo luteinę bralyscie?pozniej zmieniają na ta pod język czy cały czas dopochwowe?2 dzien po podaniu zarodka a ja wie boje i martwię ta niepewnością...

Ja tylko czasami czuje sie okresowo np wieczorem i troche rano a tak nic. Aplikujac luteine, tez czuje napuchniete wszystko, ale nie na tyle zeby miec problem z luteina, ja mam dawke 3x1 i w zaleceniach żeby brac do 3 miesiaca ciazy.
 
Monitoruj, sprawdź za dwa dni jeszcze. To nie jest wysoko, ale ja miałam w 9dpt 5dniowych betę 70, więc dwa dni wczesniej miała bym ok 30. Skoro jest 9 to coś się zadziało, teraz trzeba patrzeć czy rośne i to będzie najważniejsze.

Dodam, że różnica między 30 a 9 nie jest jakaś wielka, być może dzień później się zagnieździł.
 
reklama
Dziewczyny jak sie czulyscie pierwsze dni po transferze? Mnie brzuch pobolewa ale nie cały czas tak jak by jajniki ciągniecie nie umie tego sprecyzować.Do tego juz ledwie ta luteinę wpycham bo tak mam wszystko popuchnięte i cały czas mi niedobrze ( ale to moze być po antybiotyku) jak długo luteinę bralyscie?pozniej zmieniają na ta pod język czy cały czas dopochwowe?2 dzien po podaniu zarodka a ja wie boje i martwię ta niepewnością...
Mnie bolał brzuch jak na okres. Kilka dni później chyba około 6-7 dpt zaczęła mi się hiperka i czułam się źle.
 
Do góry