reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje za odpowiedz!
czy jeszcze jakies polecenia lekarzy z novum? ewentualnie odradzenia kogos? chcialabym dzisiaj dzwonic zeby sie umowic.
Tam chyba specem od spraw beznadziejnych jest chyba dr Wojewódzki. Ja też byłam w Novum u Obuchowskiej. Jeszcze jest dobry Zamora.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czytałam, że czerwone wytrawne wino dobre na endometrium, ale z drugiej strony w połączeniu z lekami nie wiadomo jaki może przynieść skutek. Może dziewczyny pomogą, bo też jestem zainteresowana.
Mi lekarka zalecala pić codziennie jeden kieliszek

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Melduje sie. Wizyta średnio, cos tam dr wypatrzyła :" o.. a co to tu jest...."?? TakE czekam na betę oby była 0 [emoji36]i startujemy jak nie to ... nie wiem [emoji52]
A mam takie pytanko, chociaż widzialam,ze chyba Bertha sie pytała o akupunkturę? Ktoś cos na ten temat i moze kogos polecacie we Wro?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry