reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki transfer to dzień 0 prawda ? Jeśli dziś jest 5dpt 5- dniowej blastki to kiedy zrobić betę ? Lekarz zalecił 10 dni ale nie wiem czy wytrzymam [emoji12][emoji12] do ciągnięcia brzucha doszły dziś bóle w krzyżu i tkliwości piersi [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki transfer to dzień 0 prawda ? Jeśli dziś jest 5dpt 5- dniowej blastki to kiedy zrobić betę ? Lekarz zalecił 10 dni ale nie wiem czy wytrzymam [emoji12][emoji12] do ciągnięcia brzucha doszły dziś bóle w krzyżu i tkliwości piersi [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja robiłam 7 dpt:)
 
Dziewczynki transfer to dzień 0 prawda ? Jeśli dziś jest 5dpt 5- dniowej blastki to kiedy zrobić betę ? Lekarz zalecił 10 dni ale nie wiem czy wytrzymam [emoji12][emoji12] do ciągnięcia brzucha doszły dziś bóle w krzyżu i tkliwości piersi [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja 8dpt, miałam już ok 70
 
Myślicie ze dzień mamy to dobry pomysł na wizytę w laboratorium ? Jestem przerażona [emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Myślicie ze dzień mamy to dobry pomysł na wizytę w laboratorium ? Jestem przerażona [emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam usg w dzień mamy czy pojawi się serduszko...narazie mam swoje serce w gardle ze strachu, możemy być przerażone razem[emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja mam usg w dzień mamy czy pojawi się serduszko...narazie mam swoje serce w gardle ze strachu, możemy być przerażone razem[emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
TAK! Bądźcie przerażone razem ;)
 
Myślicie ze dzień mamy to dobry pomysł na wizytę w laboratorium ? Jestem przerażona [emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ropuszka, ja właśnie tam sie wybieram, ale akurat mam takie zalecenia :D Też progesteron i estradiol. Też się boję :p Będę miała 8 dpt 3-dniowego zarodka.
 
reklama
Ja mam usg w dzień mamy czy pojawi się serduszko...narazie mam swoje serce w gardle ze strachu, możemy być przerażone razem[emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Jakby się udało a u Ciebie serduszko zastuka to chyba najlepszy prezent by był w życiu [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry