reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewunka a pęcherzykowe kiedy? Ja dopiero po 11 dniach mam się zgłosić do klinik to będzie 23 dpt...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam 16 dpt i widziałam pęcherzyk miałam wtedy betę 3240 ( pęcherzyk widać podobno powyżej 1000) w 19 dpt byłam znów i już było widać że coś tam w tym pecherzyku się dzieje beta 14 tyś . A w 23 widziałam już serduszko i 2.5 mm zarodek
 
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
3mam kciuki :) [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś brała Prolutex w zastrzykach? Dzisiaj jest mój 3 dzień zastrzyków i strasznie bolesne i tkliwe zrobiło mi się to miejsce po dzisiejszym. Do tego stopnia ze spodnie mnie nawet luźne uwieraja... Mialyscie coś podobnego?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jest po tym leku. Ale po jakimś czasie już nie bolało tak po każdym zastrzyku. Było tak, że nie mialam.gdzie się wkuwac , bo albo gulki albo siniaki wielkie na całym brzuchu.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
Do dziewczyn, które biorą sterydy-jak sobie radzicie z tym wielkim brzuchem, wzdętym, zgazowanym i te zaparcia-nawet tabletki na przeczyszczenie nie pomagają.. przytylam już 5kg! czy tylko ja tak mam? Macie jakieś sprawdzone metody???
Pij pokrzywke i jakieś delikatne leki bez recepty na odwodnienie. Ja biorę jeszcze leki na wzdęcia, ale szczerze słabo to wszystko daje rade..... Wszystko się unormuje podobno jak odstawimy sterydy...
U mnie to samo , rollercoaster codziennie cos. Tylko to że padam na nos się nie zmienia. Jednego dnia jem więcej, innego w ogóle i na wszystko mnie mdli. Od ok tygodnia codziennie boli mnie brzuch czasem jak na okres , A czasem mnie kluje jakby tam miała kolczasta kule i w piersiach tez... i jeszcze krzyż do tego. Normalnie inwalidka.

Super, dzięki , sprawdzę sobie, mam nadzieję że nie będzie to daleko od miejsca w którym się zatrzymamy.

Paracetamol tylko. Okłady jakies... :/ współczuję

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje Magda bardzo, to naprawde tyle nas kosztuje emocji, finansow, a inni nie doceniaja tego ze maja dzieci, co chwile slyszy sie o przykrych przypadkach. Ja znowu staram sie podniesc, we wtorek kolejna wizyta. Na szczescie mam wspanialego, wspierajacego meza.

Przykro mi bardzo :( leczymy sie w gdanskiej invikcie, ogolnie chcielismy, aby podano nam dwa zarodki, ale moja pani dr sie nie zgodzila, po badaniach pgd jest duza szansa na ciaze mnoga, a z drugiej strony teraz tak sobie mysle, ze miala racje, bo moze stracilibysmy obydwa.

Przewidujesz co bedzie za 9 mcy? Co Ty wróżka jestes??? Jak można w pierwszych tygodniach ciąży łapać dola co to bedzie jak sie beda rodzic?!
Mam nadzieje ze ciąża Ci głowę naprawi bo narazie to jest dramat...

Ja juz dawno po transferze ale musiałam się położyć spać chyba te relanium tak zadziałało. Transfer przebiegl szybko i prawie bezboleśnie teraz nic innego nie pozostalo jak leżeć i czekać [emoji5]

Powodzenia! I oby te 2 tyg zlecialy jak najszybciej i zakończyły się zadomowionym maleństwem! [emoji110]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans


Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Uwaga, uwaga!! Ogłoszenie organizacyjne!!!
Dziewczyny!!!

Poprosiłam o rozdzielenie nas z dziewczynami z inseminacji, nie dlatego że ich nie lubię (bo bardzo im kibicuję skrycie je podczytując). Chciałabym jednak trochę rozwinąć nasz kącik IVFowy nie spamując jednocześnie dziewczyn po iui.

Pierwszym nowym wątkiem, który dodałam jest instrukcja do kalendarza razem z linkiem, żeby zawsze była pod ręką i nie trzeba było jej szukać: Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać

Kolejną sprawą, jaką chciałabym zrobić, to poczytać skarbnicę wiedzy jaką zgromadziła AnneMarie w jednej z grup i co jakiś czas przenosić po jednym, czy dwa artykuły tu na forum. Kilka przeczytałam - to naprawdę jest ogrom wiedzy w pigułce (dość dużej, ale jednak). @annemarie potwierdź mi proszę, czy się zgadzasz. Oczywiście będę sygnować wszystkie artykuły twoim nickiem.

Teraz pytanie do was, co jeszcze chciałybyście dodać do naszego forum, żeby wszystkim łatwiej i przyjemniej się z niego korzystało??
Madziu ja mysle ze warto by bylo aby kazda miala w sygnaturze napisane na jakim etapie jest opis,suwaczek...itd,..)...nie wiem jak to rozwiazac ale jak pada pytanie to zaraz trzeba sie o wszystko dopytac a ktory to dpt,a ilu dniowy zarodek...itd...moze to by pomoglo nam w rozmowach...?bardzo cie podziwiam za zaangazowanie:)pozdrawiam
 
Do góry